PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462445}

Na ostrzu: Goniąc marzenia

The Cutting Edge 3: Chasing the Dream
6,8 2 958
ocen
6,8 10 1 2958
Na ostrzu: Goniąc marzenia
powrót do forum filmu Na ostrzu: Goniąc marzenia

Ten film to tylko prosty i słodziutki jak galaretka romans dla nastolatków, w którym łyżwy są wyłącznie pretekstem do snucia kolejnych wątków. W sam raz do obejrzenia w niedzielne popołudnie z nastawieniem na kino familijne. Jak ktoś szuka czegoś więcej, nie polecam. Nie widziałam dwójki, ale jedynka była chociaż w miarę przekonująca jako film o parze sportowców. Tutaj nie ma nawet aluzji do świata łyżwiarzy figurowych. Nie umiałam przestać uśmiechać się z politowaniem przy "scenach" jazdy na lodzie, szczególnie Lanter był sztywny jak kukła. Raisa trochę lepiej, chociaż w scenie, w której tańczy przed lustrem do muzyki One Republic zrobiła na mnie o wiele większe wrażenie niż jako "łyżwiarka". Podsumowując - nie spodziewałam się wiele (bo nie ufam sequelom, szczególnie drugim z kolei), ale żeby aż taka słabizna... Najśmieszniejsze, że film nie jest zły sam w sobie. Żeby tylko motyw "sportu" dotyczył jakiejś innej dziedziny, o której nie mam pojęcia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones