PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723}

Na kwasie

The Acid House
7,0 2 296
ocen
7,0 10 1 2296
Na kwasie
powrót do forum filmu Na kwasie

Taki se

ocenił(a) film na 5

Szczerze po spoko zrobionym trailerze do filmu liczyłem na czyste szaleństwo. A tu takie słabe historyjki z przekazem.
Pierwsza nowela: bez szału, po tym tragicznym dla głównego bohatera początku liczyłem na coś dużo lepszego, a tu meh.. koleś zamienił się w muchę coś porobił i zdechł. Przekaz mało ambitny
Druga nowela: całkiem niezła, trochę się bałem zakończenia, ale na szczęście nic nie zostało powiedziane wprost i nie wiadomo czy Johnny faktycznie wybierze drogę frajera. A przekaz również prosty
Trzecia nowela: spoko, aczkolwiek dość obleśna (to dziecko wygląda okropnie xd). Sam Coco jest doj*bany, a aktor, który gra tę postać nieźle wypadł. Z tego, co czytałem wielu ludzi uwielbia trzecią nowelę, ale osobiście średnio mi ona przypadła do gustu, ale za to przekaz nieco bardziej zmyślny.
Nie wiem jak twórcy, ale mi po Trainspotting trochę głupio by było wypuszczać taki strasznie niskobudżetowy film, bez specjalnie dopracowanego klimatu : P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones