PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441572}
5,6 366
ocen
5,6 10 1 366
My Zinc Bed: Moje cynkowe łoże
powrót do forum filmu My Zinc Bed: Moje cynkowe łoże

Opis z TM

ocenił(a) film na 6

Adaptacja czarującej sztuki teatralnej autorstwa Davida Hare, Moje cynkowe łoże jest intymnym portretem trzech postaci z radykalnie różnymi poglądami na temat leczenia uzależnień i towarzyszącą pasją, dotykającą dwoje z nich. Film koncentruje się na Paulu (Paddy Considine), poecie i pisarzu, którego podejście do pozostawania trzeźwym jest stale wystawiane na próbę przez pokusy i temperament; starszym miliarderze, biznesmenie, Viktorze (Jonathan Pryce), byłym komuniście zaprzyjaźniającym się i zatrudniającym Paula, by dorzucić serię pokus, które zmieniają obraną ścieżkę leczenia Paula; piękną żonę Victora Elsę (Uma Thurman), również alkoholiczkę. Historia rozwija się podczas jednego lata w Londynie, gdy między Paulem i Elsą nawiązuje się zażyłość, podczas gdy Victor gra w kotka i myszkę sprawdzając granice ich możliwości utrzymania sekretu i uniknięcia destrukcyjnego picia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones