PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33922}

Mroczny sekret

Darkness Falls
6,3 56
ocen
6,3 10 1 56
Mroczny sekret
powrót do forum filmu Mroczny sekret


Taki slogan umieszczony na okładce kasety VHS zachęca nas do obejrzenia tego filmu.

A oto krótki opis:
Państwo Driscoll wiodą pełne szczęścia i sukcesów życie i pewnie nic nie zakłóciłoby tego stanu, gdyby nie kłamstwa i zdrada jednego z małżonków. Pewnego dramatycznego dnia prawda nieoczekiwanie wychodzi na jaw. Do ich domu wkracza John Barrett i po kilku chwilach gospodarze stają się zakładnikami swego tajemniczego gościa, który wyjawia im straszną prawdę. Jego żona właśnie walczy w szpitalu o życie, a bezpośrednim winowajcą jest romansujący z nią Mark Driscoll. Tak zaczyna się pełna dramatycznych wydarzeń noc, po której nic nie będzie już takie, jak wcześniej...

Niestety, ale w tym filmie to jedynie dobry jest slogan promujący ten film. Sama produkcja jest słabiutka, w zasadzie film jest mocno przegadany, momentami usypiający i mało wciągający. Fajnie zagrał Ray Winstone, i to chyba jedyny plus jaki można dać temu filmowi.

Nie wiem co za cymbał dodał drugą ciekawostkę do tego filmu, a kolejny idiota ją zaakceptował. "Mroczny sekret" to niszowy thriller, a w ciekawostkach pisze o jakimś potworze co niby miał pracować nad nim mistrz od efektów specjalnych Stan Winston, a który z tą produkcją nie ma nic wspólnego.

bennyhillshow

Czy posidasz ten film może wszędzie go szukam

Santos40

Mam go na VHS, ale nie mam możliwości zgrania.

bennyhillshow

a jest możliwość lub taka opcja że byś mi wysłal kaete VHS do domu a ja sobie zgram i tobie odeśle z powrotem bo cięzko dostać ten film

Santos40

a taki film posiadasz ????? https://www.filmweb.pl/film/Nocni+naje%C5%BAd%C5%BAcy-1987-100942

Santos40

Tego filmu nie mam, ale jest dostępny na gryzoniu w oryginalnej wersji językowej. Jak jesteś z okolic Rudy Śląskiej to mogę Ci pożyczyć ten film, bo nie chcę się bawić w wysyłanie.

bennyhillshow

jestem z Gorzowa Wielkopolskiego a zależy mi na tym filmie bardzo

Santos40

Witaj i co dało by radę wysłać ja sobie zgram i odeśle z powrotem oddwdzięcze się za to ???

Santos40

OK, przypomnij mi jeszcze w czwartek.

bennyhillshow

Dziękuję Tobie naprawdę odwdzięcze się

Santos40

Witam miałem się przypomnieć w sprawie filmu ????

Santos40

i co da radę jakoś załatwić???

Santos40

Wyślij adres na mój mail bennyhillshow@op.pl a we wtorek mam wolne to wyślę kasetę Pocztą Polską. A jak mi odeślesz kasetę to do pudełka włożysz pieniądze za koszt wysyłki.

bennyhillshow

Tak oczywiście powiedz mi tylkojaki koszt tego jest to wyśle no problemo :)

Santos40

już napisalem email

Santos40

Jak we wtorek nadam paczkę to napiszę ile to kosztuje, ale pewnie drogo to nie wyjdzie. OK to we wtorek się odezwę :)

bennyhillshow

jasne spoko nawet dołożę coś od siebie bo wiem że film fajny i co najlepsze ciekawa obsada jest trzy postacie z serialu Robin Hood :)

Santos40

Robina poznałem od razu :)

bennyhillshow

oraz Ray Wisntone ten z bródką grał Will Scarlett

Santos40

Witaj i jaki koszt wyjdzie tej przesyłki ???
Mam pytanie wiesz gdzie można zobaczyć ten film pisałeś kiedyś o nim ???
OBROŃCA
The Protector1998

Santos40

Witaj i jak tam wysłane już ???

Santos40

Cześć, kaseta jest już spakowana, ale brat powiedział, że lepiej na paczkomat wysłać. Musiałbyś podać numer najbliższego paczkomatu a ja tam nadam kasetę i sam sobie odbierzesz.
"Obrońcę" mam gdzieś na dysku z lektorem.

bennyhillshow

a móglbyś jakoś podeslać na transfer ???
dużo masz filmów zVHS ???

Santos40

GWI02HODostępny
ul. Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

Santos40

numer telefonu mój 781237063

Santos40

OK jutro puszczam :)

bennyhillshow

Dzięki Bardzo odwdzięczę się powiem ile chcesz za to że wyślesz mi kasetę żebym zgrał sobie ???

Santos40

Kaseta poszła. Koszt wysyłki 17zł. OK lecę do pracy.

bennyhillshow

Oki spoko wrzucę do koperty jak zgram sobie filmik :) Dzięki Bardzo jeszcze raz posiadasz jeszcze jakieś fajne filmy VHS ???

Santos40

Zbieram kasety VHS. W swojej kolekcji mam blisko z 800 kaset. Głównie to filmy, które na filmwebie mają do 100 głosów, rzadkie tytuły, których już raczej nigdzie się nie spotka.

bennyhillshow

witaj paczka w drodze dzisiaj chyba mama mi odbierze ją a takie filmy posiadasz ???

https://www.filmweb.pl/film/Soldier%27s+Fortune-1992-211329
https://www.filmweb.pl/film/Do+odwa%C5%BCnych+%C5%9Bwiat+nale%C5%BCy-1982-32835
https://www.filmweb.pl/film/Wyspa+zab%C3%B3jc%C3%B3w-1994-136188
https://www.filmweb.pl/film/Niewidzialny+wr%C3%B3g-1989-88612
https://www.filmweb.pl/film/Never+Too+Young+to+Die-1986-106873

Santos40

Ten 3 i 5 tytuł mam. Reszty nie chce mi się szukać, w niedzielę ogarnę temat.

bennyhillshow

ok a dało by radę jakoś zgrać ???

Santos40

Nie na moim starym odtwarzaczu. Muszę poszukać, bo nie wiem czy na dysku jeszcze nie mam tych filmów.

bennyhillshow

fajnie by było jak byś miał na dysku

Santos40

kaseta została odebrana

Santos40

To miłego seansu :)

bennyhillshow

jak byś dał radę i poszukal te filmy co napisalem tobie i dało by rae je zgrać to z mila chęcią byż tez zaplacił tobie decyzjna nalezy do ciebie

Santos40

Pieniędzy nie chcę. Wystarczy, że koszt przesyłki pokryjesz, a tamte filmy poszukam w niedzielę. Dużo filmów zamawialem na allegro. Od czasu do czasu idzie znaleźć fajne tytuły.

bennyhillshow

jasne że koszt wysyłki pokryje nie widzę żadnego problemu

Santos40

Z filmów, które wymieniłeś to posiadam "Do odważnych świat należy" w oryginalnej wersji językowej, "Wyspa zabójców" na kasecie, "Niewidzialny wróg" w oryginalnej wersji językowej, a "Never Too Young to Die" jest na YouTube.

bennyhillshow

to za te 3 filmy ile byś chciał ???
Do odważnych świat należy" "Wyspa zabójców" "Niewidzialny wróg" ????

Santos40

"Wyspa zabójców" mam na kasecie a tamte na dysku, a nie mam w kompie nagrywarki żeby zgrać na płytkę.

bennyhillshow

a mozna zainstalowac program do zgrania lub wyslać przez transfer tylko ile zajmują GB???

Santos40

a za wyspę zabójcow jaka cena by była ???

Santos40

Kasetę mogę wysłać, a pozostałe filmy mogę wrzucić na chomika i sobie pobierzesz.

bennyhillshow

na chomikajasne możesz wrzucić pobiore sobie

Santos40

Oki, to te dwa filmy wrzucę na chomika, ale tak jak napisałem bez lektora. "Niewidzialny wróg" spoko bo to akcyjniak liczy się mordobicie i strzelanka, ale ten drugi to przegadany i bez języka ciężko będzie oglądać.

bennyhillshow

czyli ten do odwaznych świat nalezy ???

Santos40

Tak, bez lektora.

bennyhillshow

ok jasne niech bedzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones