PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677}

Mrówka Z

Antz
6,4 40 864
oceny
6,4 10 1 40864
6,6 11
ocen krytyków
Mrówka Z
powrót do forum filmu Mrówka Z

przecie to jeden z lepszych filmow animowanych koncowki lat 90, a pokrewne "dawno temu w trawie" to zwykle popłuczyny po starym dobrym Disneyu i nie wiem czemu jest wyzej oceniany od "mrowki z". 10 dla z-4195!

ocenił(a) film na 8
imperator111

Popełniono tu niewybaczalna zbrodnię. Film wszedł do kin z dubbingiem, Chryste Panie. Żeby tak okaleczyć film.

ocenił(a) film na 8
miszcz12

każdy film dla dzieci wchodzi z dubbingiem, bo w kinach nie ma lektora.

ocenił(a) film na 7
MistrzSeller

Gdyby polscy dystrybutorzy wsłuchali się troszkę w dialogi, zauważyliby, że film nie jest dedykowany pod dzieci. Dubbing praktycznie zabija Allenowski klimat tego filmu.

ocenił(a) film na 7
Atanamir

Niby skąd allenowski klimat? Woody tylko podkładał głos pod mrówkę, a nie uczestniczył przy realizacji filmu. Z drugiej jednak strony ja też mam wrażenie jakby zalatywało allenowskim humorem i klimatem ;)

ocenił(a) film na 6
Vincent02

Niby skąd? Ano stąd, że główny bohater jest stworzony według schematu z filmów Allena, narzekający na wszystko i wszystkich wypierdek z problemami, które sam sobie stwarza i który mimo swojego nudziarstwa przyciąga całe stada atrakcyjnych i młodych kobiet, uważających jego dziwactwo za coś wartego uwagi.
A film został przeze mnie oceniony niżej od Dawno temu w trawie, bo ma gorszą fabułę, więcej niespójności, no i wspomniany schemat Allena, który mnie osobiście męczy.

ocenił(a) film na 8
miszcz12

Ten film nie był w inach z dubbingiem. Według strony polskidubbing kinowy dubbing nigdy nie istniał

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

Film był dubbingowany i to dosyć podrzędną obsadą. Sprawdź na Wiki.

ocenił(a) film na 8
mak65

Nie był dubbingowany w kinie. dubbing pojawił się dopiero kilka lat temu jak film trafił na Netflix. Dlatego obsada była "podrzędna"

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

A swoją drogą oryginalna obsada dubbingu jest taka, że powinna być wersja z napisami.

ocenił(a) film na 8
mak65

W kinie było z napisami właśnie. I przez lata leciało z lektorem w telewizji.

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

Wybacz staremu, który nie wszystko w lot pojmuje: rozumiem, że film zaraz po wejściu do dystrybucji w Polsce był z lektorem (taki znalazłem teraz na jednym z portali); rozumiem, że prawa niedawno wykupił Netflix i stworzył niezbyt udaną wersję dubbingową; rozumiem też, że istnieje wersja z napisami. Hmmm, na tę ostatnią jestem napalony, jak licealista na kurs Kamasutry ... Ma ktoś namiary? (uprzedzam nieśmieszne żarty, nie pytam o Kamasutrę)

ocenił(a) film na 8
imperator111

Zgodzę się z tobą Film ten powinien się znaleźć w rankingu znacznie, znacznie wyżej.

ocenił(a) film na 8
imperator111

Też uważam, że jest dużo lepszy od "Dawno temu w trawie".

ocenił(a) film na 8
imperator111

Parę lat minęło, ale się wpiszę. Popieram zdecydowanie.

imperator111

przecie togówno jest

ocenił(a) film na 8
maksymiliankotlowski

Gówno to ty masz we łbie :)

ocenił(a) film na 9
imperator111

Świetna bajka, mam na vhs z tegi co pamiętam moja ocena to mocne 9 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones