PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677}

Mrówka Z

Antz
6,4 40 864
oceny
6,4 10 1 40864
6,6 11
ocen krytyków
Mrówka Z
powrót do forum filmu Mrówka Z

Mrówka Z to jedna z bajek mojego dzieciństwa mam do niej ogromny sentyment humor jest
skierowany zarówno dla dorosłych każdy znajdzie coś dla siebie bajka nie nudzi nawet jeśli
oglądało się ją wiele razy przynajmniej tak jest w moim przypadku wielka szkoda tylko że teraz
obecnie nikt nie pamięta tej bajki moim zdaniem to błąd to jest w końcu pierwsza animacja
wytwórni DreamWorks i według mnie to klasyka w żadnym stopniu nie jest gorsza niż Shrek.

ocenił(a) film na 8
numer6

Szkoda tylko, że nie masz ogromnego sentymentu do znaków interpunkcyjnych. :) Wszak w szkole uczono wszystkich uczniów reguł interpunkcji.
I "zjadłeś" kilka słów pisząc, że "humor jest skierowany zarówno dla dorosłych każdy znajdzie coś dla siebie". Przy okazji: coś może być skierowanego DO dorosłych, a nie "DLA" dorosłych. DLA kogoś, coś może być PRZEZNACZONE, a nie SKIEROWANE.

Moim zdaniem "Mrówka Z" jest lepsza niż "Shrek", a i humor nie jest w takim stopniu nastawiony na obrazoburstwo, szokowanie i przekraczanie norm i granic estetycznych. "Mrówka Z" to dojrzalszy film w każdym tego słowa znaczeniu. I poważniejszy.

ocenił(a) film na 10
Trojden

W języku polskim nie stosuje się angielskie cudzysłowy "C", ale polskie „C“. A poza tym, animacja wyśmienita:)

ocenił(a) film na 8
Adam_ZNZW

Nie wiem jakiego używasz komputera, ale w moim klawiatura nie ma dolnego cudzysłowa, tylko górny.

ocenił(a) film na 10
Trojden

Propos poprawiania oczywiście odpowiadam;) Na każdej klawiaturze się da.
dolny lewy alt + 0132 (na klawiaturze numerycznej) = dolny cudzysłów – „
dolny lewy alt + 0148 (na klawiaturze numerycznej) = górny cudzysłów – ”
„Pozdrawiam” ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones