PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7874}
7,3 123 438
ocen
7,3 10 1 123438
7,3 24
oceny krytyków
Moulin Rouge
powrót do forum filmu Moulin Rouge!

Niestety dopadło mnie ostre przeziębienie, z tego powodu zostałem w domu i zbytnio nie miałem co obejrzeć, więc przełączyłem na Ale Kino i trafiłem na Moulin Rouge, początkowo spodziewałem się czegoś co ocenie na 5/6 czyli niezbyt dobrego, ale gdy film coraz bardziej się rozkręcał zaczął mi się coraz bardziej podobać. Nigdy nie oglądałem melodramatów/musicali, bo zwyczajnie nie przepadam za tym gatunkiem, ale po obejrzeniu Moulin Rouge chyba bardziej przyjrzę się tego typu filmom. Przepiękna historia, muzyka i ogólna oprawa, ze 100% pewnością swojej decyzji daje 9/10.

ocenił(a) film na 8
PunkFan

Mam dokładnie takie same odczucia, zazwyczaj musicale i historie miłosne mnie nudzą, ale ten film ma coś w sobie. Spodziewałam się katastrofy, musical z lektorem, ale całe szczęście przynajmniej partie śpiewane były z napisami :)

ocenił(a) film na 9
PunkFan

Jak każdy facet popieram opinie, że większość melodramatycznych historii jest mdła, naciągana i tak zwana "babska" ... Ten film (a właściwie musical) jest świetny. Do połowy wydaje się być zwykły romantyczną historyjką , ale później dramaturgia narasta aż to świetnego finału. Jestem pełny podziwu dla tej nieszablonowej produkcji (i dla siebie samego, że mi tak bardzo przypadła do gustu :) 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones