PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7874}
7,3 123 438
ocen
7,3 10 1 123438
7,3 24
oceny krytyków
Moulin Rouge
powrót do forum filmu Moulin Rouge!

Z początku film mi się nie podobał i byłam pewna, że dam mu niższą ocenę - nie wiem
dokładnie co mi nie pasowało, może ta szybkość, komiczność, pomyślałam sobie "co za
chory film". Potem zdałam sobie sprawę, że to są własnie atuty "Moulin Rouge".
Film ten tryska przeróżnymi barwami, energią, jest nierzeczywisty, nie do ogarnięcia, jak to
można by powiedzieć ;) McGregor i Kidman stworzyli duet, którego długo nie zapomnę. Ich
historia jest po prostu piękna, wzruszająca, jeszcze do tego okraszona dopracowaną w
najdrobniejszych szczegółach muzyką i umiejscowiona w takim miejscu jak Moulin Rouge.
To musiał być hit i jest.

Enigmatic_Smile

Mnie również początkowo ten film się nie podobał. Wydawało mi się, że to jakaś kiczowata komedia. Dodatkowo na niekorzyść filmu, do jego obejrzenia namówiła mnie zachwycona nim przyjaciółka, a że jestem osobą przekorną od początku byłam nieprzychylnie nastawiona wobec tego hmm... dzieła:) Lecz im dalej, im dłużej oglądałam go tym bardziej mi się podobał i muszę stwierdzić, że ten film jest naprawdę świetny i niczego bym w nim nie zmieniła, a ta scena jej śmierci była... cóż... bardzo wzruszająca:);)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones