PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516935}

Moskitiera

La mosquitera
6,6 2 291
ocen
6,6 10 1 2291
Moskitiera
powrót do forum filmu Moskitiera

ten film mi troszkę przypomina grecki "kieł".
mocno pokręcony. na pewno szybko go nie zapomnę.

goswork

(jeszcze) nie obejrzałam, a po kilku linijkach opisu od razu pomyślałam o Kle. :] Na pewno nie daruję sobie Moskitiery.

karzyna9

też tak to widzę

ocenił(a) film na 8
emalwina

Bez kitu z każdą minutą film nabierał naprawdę absurdalnego charakteru. Nie wiem ale pewne sceny mnie irytowały ale w całości film do mnie bardzo mocno przemówił. Naprawdę dobra aktorska a surrealistyczny klimat momentami się mi udzielał. Film może nie jest tak bardzo szokujący jak Kieł i nie jest aż tak bardzo abstrakcyjny bo momentami był po prostu konwencjonalnym dramatem ale tak czy siak efekt imponujący. Jak bardzo człowiek wiele nie potrzeba a jak bardzo nie potrafi tego docenić i zauważyć że ma to na wyciągnięcie ręki. Jak łatwo się potrafimy zranić a jak bardzo nie potrafimy zrozumieć naszych wzajemnych pragnień i potrzeb. Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 8
Dziuchni91

Najlepsza scena to nieudane samobójstwo rodziców.

ocenił(a) film na 10
goswork

Grecki "Kieł" i grecki "Attenberg".

ocenił(a) film na 3
goswork

Kieł był wg mnie lepszy, ten był jedynie naciągany, nudny, irytujący, strasznie przeciągane sceny... a dialogi po prostu żenująco słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones