PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831055}
4,3 1 249
ocen
4,3 10 1 1249
Morze strachu
powrót do forum filmu Morze strachu

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Dobrze że nie sugerowałem się niską średnią i negatywnymi komentarzami tu na FW,bo bym przegapił taki fajny film.Historia prosta,ale z ciekawością i w napięciu się ogląda do samego końca.Zjawa nawet dobrze pokazana,gdy tylko się znienacka pojawiała,to wywoływała dreszcze na ciele.I ogólnie fajnie pokazana akcja na środku oceanu,bez możliwości wezwania jakiejkolwiek pomocy.Bohaterowie zdani tylko sami na siebie.Daje 7 i polecam niewybrednym osobą ;).

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Jest też również dobry film, ale o podobnej tematyce (bez elementów horroru) z Samem Neill'em.Nicole Kidman, i Billy'm Zane'em - Martwa Cisza (Dead Clam z 1989r), stary ale jary. Polecam

ocenił(a) film na 6
pd_beatle

Kurczę , kiedyś jakoś można było edytować komentarze, a teraz czeskie błędy pozostają na zawsze i każdy może się śmiać, Hahahahaaaaaaa.... - tytuł ang. to oczywiście Dead Calm, a było jeszcze kilka innych całkiem udanych produkcji o tejże tematyce. Dosłownie 3 aktorów i super kino!!! Ostatnio oglądałem z jakimś znanym aktorem: Rodzinka z synem na wakacjach, wypożyczają motorówkę, która się psuje i cudem lądują na wysepce. Dzieciak dostaje udaru słonecznego (a Tatuś to do tego lekarz), i znajdują ich po dobie czy dwóch "rybacy" z aspiracjami na piratów somalijskich lub porywaczy dla okupu, i to właśnie chcą zrobić. Zostawiają na wyspie matkę z chłopcem, a ojciec ma wypłacić okup... Dosyć niezły filmik, może ktoś z Forumowiczów skojarzy i podpowie tytuł. To chyba nawet dosyć "świeży" film z 2019 albo 2018 roku. Głowy nie dam... Pozdrawiam serdelecznie ;)))

ocenił(a) film na 7
pd_beatle

Co do tego drugiego tytułu,wiem o który biega.Faktycznie też zapadł mi w pamięci,solidne kino akcji,już parę razy był w TV.A edytować i poprawiać błędy można,ale jest na to tylko 15 minut/Po upływie czasu błędy pozostają,ale z nich chociaż polewka tu jest he he.Również pozdrawiam ziomek ;)

ocenił(a) film na 7
pd_beatle

Ps.to był ten tytuł ;) https://www.filmweb.pl/film/Ocean+desperacji-2017-733774

ocenił(a) film na 7
pd_beatle

PS,to był ten tytuł, https://www.filmweb.pl/film/Ocean+desperacji-2017-733774

ocenił(a) film na 7
pd_beatle

Wiem widziałem,też mi się podobał.Wiadomo classic zawsze na topie jest.

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Ja czytam dopiero komenty po obejrzeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones