PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693223}

Morderca mistrzów

Yi Ge Ren De Wu Lin
6,3 1 120
ocen
6,3 10 1 1120
Morderca mistrzów
powrót do forum filmu Morderca mistrzów

Niech FW nie będzie bardziej chiński niż Chińczycy.

ocenił(a) film na 6
kkutz

Małe sprostowanie. Kung Fu Jungle to tytuł hongkoński ale angielski, a podany jako główny jest oryginalny - chiński. Czyli w porządku.

ocenił(a) film na 8
fredaser

OK - nie pamiętam nawet dlaczego to napisałem. Gdybym znalazł w wyszukiwarce FW "Kung Fu Jungle" - nie miałbym powodu by to pisać. Gdybym musiał w FW szukać wg aktora np. to tak. Nie wiem. Widzę twoje "2 głowy" - nie jest je łatwo dostać. Ciężka harówa. Narzekamy na FW, krytykujemy, a ile tej stronie zawdzięczamy? Temat tytułów jest już tak przewałkowany, że nie ma po co o tym pisać. Nie wiem jaki w Polsce powinien być tytuł tego filmu - optowałbym za KFJ, a nie za tym chińskojęzycznym. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
kkutz

Hmm, jeśli się wpisze w wyszukiwarce "Kung Fu Jungle" wyskoczy nam ten film.
Jeśli jest jakiś polski tytuł, to powinien być tutaj, niestety nie wiem czy jest takowy. Jeśli nie ma polskiego, wtedy winien być oryginalny. Lepiej to wygląda, bo chiński film z angielskim tytułem (nieoryginalnym) już niezbyt.
Ciężka harówa :) Czasem tak, ale teraz sprawia mi to przyjemność. A pewnie, zawsze znajdzie się coś do skrytykowania. Tytuły swoją drogą, bardziej denerwujący jest czas oczekiwania na zaakceptowanie. Ale może teraz ruszy cała ta machina, dzięki automatycznej akceptacji niektórych materiałów.
Pozdrawiam.

kkutz

Szukam z nim filmu. Kojarzę tylko 'zarys' brzmienia tytułu.
Ale pomyślałem, że wejdę na filmografię i zaraz wizualnie skojarzę tytuł...ALE NIE! NIE SKOJARZĘ! Bo tam tylko jakieś "pismo obrazkowe"!
Po co są te tytuły tak napisane? DLA CHIŃCZYKÓW którzy tu zaglądają?

Nawet Operation Flashopoint też na tej liście nie zobaczę. A wszędzie ludzie posługują się tym tytułem gdy o nim rozmawiają, polecają, ...a nie siu si wan ju pitiu pitu..:/

Co mam teraz klikać wszystkie jego filmy z filmografii i oglądać zdjęcia w galerii, żeby trafić na film o który mi chodzi :/

kkutz

Tak fajna ciekawostka, na IMDb podają polski tytuł ''Morderca mistrzów''

kkutz

Polski tytuł to Morderca Mistrzów. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones