PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1096}

Monty Python i Święty Graal

Monty Python and the Holy Grail
8,0 170 266
ocen
8,0 10 1 170266
8,1 34
oceny krytyków
Monty Python i Święty Graal
powrót do forum filmu Monty Python i Święty Graal

Nie rozumiem...no może to nie właściwe słowo...rozumiem, ale nie dociera do mnie humor tego filmu, który jest zwyczajną psychodelą. Naprawdę tutaj nic nie trzyma się czegoś takiego jak logika/sens. Prawie nic co dzieje się w tym filmie nie wynika z jakiejś sensownej fabuły - wszystko opiera się na bezsensownych rozmowach o napotkanych osobach/zdarzeniach. WiAŁO TO psychodelicznością i jak dla mnie wg. mnie może doprowadzić niektórych do irytacji/złości/poczucia niepokoju. Film wg. mnie na pewno nie śmieszny...bardzo dziiwny....całość zdecydowanie totalnie nużyła...
Kilka scen pod koniec było ciut zabawnych i miały w sobie coś z akcji jednak większość filmu to psychodela i znużenie chwilami niepokój, ale śmiechu prawie zero. Jak zapuściłem to coś sobie na sen to potem 3razy zrywałem się z wyra i śniły mi się niezrozumiałe rzeczy wynikające z tego filmu...bardzo dziwny film..
.Widziałem go jakieś 3,4 lata temu może trochę dawniej....Ciężko mi do niego wracać, ale zrobię to aby upewnić się czy jest aż tak zły jak sądziłem za pierwszym razem...

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

nie psychodeluj tyle
wiesz co to jest skecz? na tym sie opiera monty python, to nie jest film ktory sie opiera na jakims rusztowaniu fabularnym i jakichs kontekstach przyczynowo-skutkowych, to sa poprostu skecze i tyle, albo kogos bawia albo nie i to wszystko
a co to ma do psychodeli i czemu ciagle uzywasz tego slowa w takim dziwnym kontekscie to nierozumiem
i jaki niepokoj? co cie tak niepokoilo? powiedz mi jeszcze ze polskie kabarety to tez psychodela...
budziles sie w nocy po monty pyhonie i miales leki nocne??? takieggo ewenementu to sie nie spodziewalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones