PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1096}

Monty Python i Święty Graal

Monty Python and the Holy Grail
8,0 170 266
ocen
8,0 10 1 170266
8,1 34
oceny krytyków
Monty Python i Święty Graal
powrót do forum filmu Monty Python i Święty Graal

Jak dla mnie pierwsze pół godziny - bezbłędne. Wyśmianie tego całego systemu feudalnego, królowania, zabijania czarownicy, duchowieństwa.

Wszyscy tu się rozpływają nad rycerzami ni, morderczym królikiem, ser Robinem, a ja jakoś tego nie czuję. Niby cały czas jest utrzymane w tej samej konwencji co wcześniej, jest krzywe zwierciadło i tak dalej, ale jakoś ta druga połowa mnie mniej przekonuje.

Ktoś ma podobne odczucia?

ocenił(a) film na 8
SanchoPansa

Moim zdaniem film momentami jest kapitalny, a momentami po prostu słabu. Czyli podobnie jak ty uznaję że film był nierówny. Jednak patrząc na całość jest to bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 8
SanchoPansa

Raczej środek trochę jakby nie daje rady. Ale poza tym KLASA.

bodek75

No zdecydowanie nierówny. Miejscami wybitny, a miejscami humor na bardzo niskim poziomie w porównaniu do scen genialnych.

ocenił(a) film na 7
SanchoPansa

Również takie wrażenie odniosłem.

ocenił(a) film na 10
SanchoPansa

Ja sie rozpływam nad atakiem sir Lancelota.

SanchoPansa

Nieważne, równy czy nierówny, chciałabym zobaczyć premierę w kinie i minę wszystkich ludzi na zakończeniu:)

SanchoPansa

Mi druga połowa również wydawała się słabsza, na poczatku bawiłam się przednio, później poziom humoru trochę opadł, ale jako całość się broni bardzo dobrze :)

ocenił(a) film na 10
SanchoPansa

To nie to, po prostu tego typu humor nie jest w stanie cię bawić przez półtorej godziny, pierwsze 30 min. żywiołowego śmiechu, a później się wypalasz, co nie znaczy, że poziom filmu spada.

litwosxd

Dokładnie to samo chciałem powiedzieć, ale skoro już słowo ciałem się stało, to tylko popieram ten światły głos w tym morzu niezrozumienia. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones