PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500692}
6,1 767
ocen
6,1 10 1 767
Moje słowa, moje kłamstwa, moja miłość
powrót do forum filmu Moje słowa, moje kłamstwa, moja miłość

Oglądaliście ten film? Jak wrażenia? Znalazłam w programie, że ma dziś lecieć na HBO, nie wiem
czy jest sens go oglądać?Dlaczego tu nie ma żadnych opinii :(

ocenił(a) film na 7
anuszka85

Nie ma opinie może dlatego, że dzisiaj jest Premiera telewizyjna tego filmu? I co Ci da czyjeś zdanie? Ktoś może się nim zachwycac a dla Ciebie może byc to filmowe nieporozumienie, i odwrotnie. Ja zaryzykuję i obejrzę.

ilona_kuznowicz

"co Ci da czyjeś zdanie ??" głupie pytanie... Po to właśnie jest ten portal !
Ludzie oceniają filmy, rozmawiają o nich, dzielą się opiniami...
Jeśli mam kilka filmów do wyboru, a żadnego nie oglądałem i nie słyszałem o nich wcześniej, to właśnie tu szukam porad.

ocenił(a) film na 7
recruit

Ja nie sugeruję się opiniami innych. Równie dobrze mogę napisac, że Twoja wypowiedz jest głupia.

ilona_kuznowicz

Pisać to możesz co chcesz. Zwróciłem tylko uwagę na twoją odpowiedź do anuszki85.
To jest portal dla ludzi którzy wymieniają się opiniami nt filmów. Jeśli tego nie robisz i jeśli nie sugerujesz się opiniami innych to po co tu jesteś??

ocenił(a) film na 7
recruit

Korzystam z tej strony jeżeli szukam jakiegoś filmu, chce się czegoś dowiedziec, czytam wtedy opisy. Poszukuję tu filmów Twórców którzy mnie interesują. Ten portal nie istnieje tylko po to żeby sugerowac się opiniami innych. Można to robic ale nie trzeba.

użytkownik usunięty
anuszka85

ok. moja opinia jest taka:
całkiem przyjemny, przewrotny i niewiele wymagająy filmik na motywach znanej powięsci... a własnie tam wszystko kręci się wokół jednej powiesci:)

głowna aktorka bardzo niekorzytna wizualnie ale jesli to dla kogos nie problem to nie jest zle....choc brak silnej i ciekawej bądz inspirującej głownej roli kobiecej - tego dopełnienia przy "wycofanym" głownym bohaterze brakuje ;/

ocenił(a) film na 7

Film b. przyjemny, a jesli chodzi o glowna aktorke to dla mnie byla nader pozytywna wizualnie, takich kobiet szukam. No ale de gustibus non est disputandum...

użytkownik usunięty
blazej_2

serio gustujesz w brzydulach? ;D Ja tam lubię się patrzeć na ładnych ludzi szczególnie przy mało wymagających filmikach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones