PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708004}

Moja miłość

Mon roi
7,1 14 527
ocen
7,1 10 1 14527
5,4 5
ocen krytyków
Moja miłość
powrót do forum filmu Moja miłość

Cel filmu

ocenił(a) film na 4

Nigdy nie pisze na forum ale tym razem nie mogę się powstrzymać. Jesten kompletnie zaskoczona pochlebnymi opiniami na temat tego filmu wraz z jego niewiarygodnie wysoką ocena oraz jeszcze większymi ocenami wśród moich znajomych. Wiec może ktoś mi pomoże ten fakt zrozumieć. Według mnie film kompletnie nic nie wznosi i nie opowiada o niczym. I nie mówię że go nie rozumiem, każdy z nas przeżywał większe lub mniejsze dramaty miłosne, jednak ten film nie opowiada po pierwsze o niczym nadzwyczajnym w jakikolwiek nadzwyczajny lub inspirujący sposób i nie wnosi żadnego morału (ze niby co ona sama sobie winna ze lubi drani a ze on wraca bo ona go nie chce?). Wszystko takie banalne i stereotypowe podejście do tematu ze faceci chcą na żonę świętoszki a kobiety lubią badboyow. Jedyne co ten film ratuje to świetna gra aktorska i dość kreatywne wykreowanie postaci playboya.

ocenił(a) film na 9
l_sritka

tu chodzi przede wszystkim o sztukę manipulacji ludźmi. Georgio rozkochał w sobie Tony po to by móc z niej czerpać zysk, bo za wszelką cenę nie chciał stracić swoich wypływów na nią. Ona zaś była najzwyczajniej w świecie oczarowana jego przebojowością, i zatraciła gdzieś w sobie trzeźwe myślenie na jego temat co on wykorzystywał poprzez bawienie się jej osobą. Jednego dnia ją chce a drugiego nie, jak ktoś wyżej stwierdził, związek ten jest toksyczny i pełen uczuć jak na rollercoasterze i kiedy jest się wrażliwcem, introwertykiem lub osobą z zaburzeniami społecznymi łatwo jest wpaść w sidła takich osób, bo gdy ona miejąc swoje kompleksy i zaniżony system wartości on z kolei pokazuje się jako doskonałość i manipuluje nią doszczętnie, to jest sztuka która nie wiąże się z żadnym intelektem lecz po prostu wypraniem z uczuć. Wykorzystywanie osób mniej ekstrawertycznych i zdobywanie przewagi retorycznej nad taką osobą. Kiedy ona myśli sobie: zajawkowy, towarzyski, odważny, a jednak dostrzega taką szarą osóbkę jak ja, to jak wygrana na loterii on myśli o czymś zgoła innym, a tutaj myślę że mógłby się wypowiedzieć jakiś "człowiek sukcesu" który szedł po trupach do swojego celu.

ocenił(a) film na 4
hammerpowah

Nie chce krytykować ale po prostu próbuje wytłumaczyć mój cel: piszesz mi ładnymi slowami cos co jest oczywiste. Oczywiście, że film opowiada o toksycznej miłości. Dlatego napisałam ze to znam, znam takich facetów niestety i jest dużo takich związków. I przez to jest to po prostu nudna historia. Zrozumiałam jakby był to pobocznych wątek filmu ale ze jest jedynym, wracam do mojego zdania mówiąc ze film nie opowiada o niczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones