PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32777}

Moja miłość

The Object Of My Affection
6,4 3 199
ocen
6,4 10 1 3199
Moja miłość
powrót do forum filmu Moja miłość

Hej czy ktoś może mi powiedzieć jak skończył się ten film, bo zasnęłam na końcówce, chociaż strasznie mi się podobałą a jestem bardzo ciekawa jak skończyła się ta historia???

ko_alka

Ja także ledwie dotrwałam do końca, strasznie chciało mi się spać, a film nie był przecież taki nudny. Na końcu akcja przeniosła się kilka lat do przodu, na przedstawienie muzyczne. George został dyrektorem szkoły, nadal był w związku z Paulem. Ta dziewczynka, córeczka Niny śpiewała solówkę, a na widowni był Paul, Rodney, Nina, Vince, siostra Niny, jej mąż i jej córka oraz ten czarny policjant (louis, chyba czy jakoś tak) - bo on był teraz z Niną. Czyli skończyło się chyba dobrze.

ko_alka

Bardzo fajnie sie kończy... nie tak jak wszystkie filmy, czyli że ona jest z nim a on z nią. Chciaż są szczęśliwi, to nie do końca razem, bo Nina jest w końcu z Levisem (chyba tak sie nazywał, to był ten czarnoskóry policjant), a George jest z Paul'em... b. fajny filmik:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones