PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32777}

Moja miłość

The Object Of My Affection
6,4 3 199
ocen
6,4 10 1 3199
Moja miłość
powrót do forum filmu Moja miłość

Tandeta

ocenił(a) film na 4

Tak głupiego filmu dawno nie widziałem. Straszliwe życiowe sytuacje ( ciężarna kobieta, w ostatnim miesiacu ciąży ledwo sie rusza, a o tańczeniu , zwłaszcza takim fikaniu, nie ma mowy) że aż niedobrze się robi. I to zakończenie... Biedna dziewczynka, ma trzech tatusiów, w tym jedneog geja, jednego czarnego i jednego białego acz denerwujacego heteryka. Jakie to poprawne politycznie. Nina powinna jeszcze zostać lesbijką, a ten murzyntranzwestytą, albo najlepiej by było, gdyby się okazało że jest kobietą. DNO

Dzejkob

Nie byłeś w ostatnim miesiącu ciąży, więc się nie wypowiadaj.

A co do trzech ojców... Z tego, co zauważyłam, to tylko jednego nazywała tatą, pozostałych wujkami.

Reszty nie skomentuję.

Dzejkob

Raczej nie zrozumiałeś filmu . albo pooglądaj sobie go jeszcze raz albo nie wypowiadaj się na jego temat .

ocenił(a) film na 5
Dzejkob

Film mimo tego faktycznie nierealnego tańca w ciąży pokazuje właśnie realną rzeczywistość, mianowicie, że życie to nie film, i nawet atrakcyjnym osobom może nie wystarczyć życia by znaleźć miłość jak z filmu. Przesłanie też jest dobre ( jak na czasy gdy film się pojawił), dziecko będzie o wiele szczęśliwsze wychowywane w niepełnej czy niepoprawnej politycznie rodzinie niż przez dwojga ludzi w toksycznym związku, których trzyma ze sobą tylko posiadanie dziecka, i faktycznie było na końcu zaznaczone ( co lektor zignorował) dziewczynka do wszystkich mówiła wujku, do ojca mówiła tato, żadnej krzywdzącej dziecko patologii tam nie było. Wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni co jest najważniejszym czynnikiem zapewniającym dziecku zdrowy rozwój emocjonalny. Także, żadna ''biedna dziewczynka'' !

ocenił(a) film na 7
Dzejkob

Ja byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym filmem... ogólnie nie lubię komedii romantycznych, a przede wszystkim tych z Aniston, ale zaczynam się do niej powoli przekonywać. Bardzo interesująca fabuła, zdecydowanie nie jak w większości mdłych, amerykańskich komediach. Mimo głupiego tytułu i nieprzekonującej obsady warto obejrzeć!

Dzejkob

Szukającym realizmu w kinie polecam filmy dokumentalne;)

ocenił(a) film na 1
Dzejkob

dokładnie, film strasznie lewacki, pokazujący jak idiotyczne może być odejście od naturalnej koncepcji rodziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones