PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639711}

Moja kolacja z Herve

My Dinner with Hervé
6,4 2 053
oceny
6,4 10 1 2053
Moja kolacja z Herve
powrót do forum filmu Moja kolacja z Herve

Właśnie obejrzałam ten film.Jestem bardzo, bardzo dobry! Mówiąc szczerze jestem zaskoczona. P. Dinklage stworzył tak przejmującą rolę...Miałam wrażenie, że w tej roli jest cząstka jego własnego życiorysu. Taki smutek i zrezygnowanie okraszone udawanym dobrym samopoczuciem.Ale też bardzo dobrze poradził sobie Jamie Dornan. Może dlatego, że mówił wreszcie "po irlandzku".Brzmiał w związku z tym tak wiarygodnie, bo nie musiał się skupiać dodatkowo na języku. Wygląda na to, że przełamał tabu związane z rolą Greya w Greyu. Potrafi być wiarygodny w innych rolach.Podobno The private war to też udana rola.Mr Dornan, nice to see you!

ocenił(a) film na 7
Kisoke

Po 20 minutach miałem zamiar przerwać film bo trochę głupawy był ,ale wytrzymałem i oglądałem dalej i mnie wciągnął .Zobaczyłem przeróżne oblicza aktorskie P.Dinklage .Co do Jamie Dornan ,to nie zwróciłem uwagi ,że grał w Greya w Greyu .A mam w pamięci ostatnio oglądany serial z nim The Fall i podobnie gra .Wracając do filmu im bliżej końca filmu tym bardziej obrazuje peuntę .I jak już miałem dać filmowi ocenę 6 to końcówka zrobiła na mnie duże wrażenie i podniosłem ocenę na 7

ocenił(a) film na 8
Kisoke

Bardzo ciekawa historia, dla mnie Herve to byla tylko rolka w Bondzie, serialu nie widzialem. A tutaj prosze ciekawa historia zycia czlowieka, ktory gonil za slawa, pieniedzmi a potrzebowal zrozumienia, akceptacji.
Nie widzialem Greya i nie bardzo kojarzylem ze Dornan to ten koles z trylogii. Zagral dobra role. Mysle ze wyjdzie z szufladki w ktora sie kiedys wpakowal. Dinklage swietny, ma spory warsztat aktorski i talent. Niestety tak jak piszesz Kisoske warunki fizyczne ograniczaja dosyc postacie jakie moglby grac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones