PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000484}

Mizantrop

Misanthrope
6,4 5 609
ocen
6,4 10 1 5609
6,5 6
ocen krytyków
Mizantrop
powrót do forum filmu Mizantrop

nazbyt poprawny politycznie. No i to zakończenie kompletnie spieprzone..

ocenił(a) film na 9
Dominiqueboy

To źle, że niepoprawny?

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

nazbyt poprawny, czyli zanadto, nadto, zbytnio poprawny jak dla mnie ;)

ocenił(a) film na 9
Dominiqueboy

Nie dostrzegam w nim niczego poprawnego, wręcz przeciwnie jest w tym filmie ogromna niezgoda na współczesność, na rzeczywistość, na zastany porządek. Sceny w rzeźni dają dużo do myślenia. "Człowiek decyduje tylko o tym, czy zostanie zakopany, czy skremowany", mówi jeden z bohaterów filmu. I oddaje sens całej historii... Sonduje coś zupełnie nowego, że w tym tzw. nowoczesnym świecie, nowoczesnym społeczeństwie jest coraz mniej miejsca dla ludzi, a coraz więcej dla technologii... Człowiek nie ma szans.

Dominiqueboy

Troszkę się nie zgodzę. Akurat w dzisiejszych czasach obejrzeć film z tak niewielką dawką poprawnośći politycznej to sukces w wyborze seansu. Nie było źle. Właściwie w ogóle ten wątek mi nie przeszkadzał ( od dawien dawna bo nie cierpię poprawności jakiejkolwiek wciskanej na siłę) Dla mnie film był ok. Główna bohaterka bez makijażu, super. Ja polecam obejrzeć i nie czepiać się bzdur. Dobre kino jak na nasze czasy.

ocenił(a) film na 7
kahamuha

Przecież obejrzałem film i oceniłem go na 7 czyli "dobry". Proponuję ci, napisać swoje zdanie na Forum FB i nie czepiać się innych o jakieś "czepianie się bzdur" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones