PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804663}

Mistrzowie

Campeones
7,1 2 717
ocen
7,1 10 1 2717
Mistrzowie
powrót do forum filmu Mistrzowie

Komedia...

ocenił(a) film na 4

A komedia to nie powinna być śmieszna?

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Ja się kilka razy śmiałam i to w głos. Sprawa indywidualna chyba, co kogo śmieszy. Jak dla mnie komedia 8/10

ocenił(a) film na 10
cyfrowy_baron

dla debili raczej nie

cyfrowy_baron

co chwilę było się z czego śmiać, komediowo 10, życiowo 10

cyfrowy_baron

To już kwestia gustu, dla mnie humor tandetny i słaby, ale kto co lubi.

RobertWhite

to jest różnica między zetknięciem się zdrowego intelektualnie człowieka z upośledzonym. To nie jest śmianie się z niepełnosprawności tylko z różnic postrzegania świata przez zdrowego człowieka do nieznanego potencjału postrzegania świata przez osoby niepełnosprawne. Tandetne nie są zachowania osób niepełnosprawnych, tandetne może być brak dystansu do codzienności kontaktu z takimi ludźmi. Główny bohater cały film doświadczał świata niepełnosprawnych umysłowo. Cały film przedstawiał dwa różne światy a ich różnice bawiły.

Pawel39

To wcale nie o to chodzi, jednych śmieszy Ferdynand Kiepski z tragicznie słabego i tandetnego serialu jak dla mnie, innych śmieszy Al Bundy z bardzo dobrego i śmiesznego serialu jak dla mnie. W tym filmie był humor ten pierwszy dlatego piszę że jest słaby i tandetny jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones