PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752976}
6,9 59 739
ocen
6,9 10 1 59739
6,8 34
oceny krytyków
Mission: Impossible Fallout
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Fallout

Okazał się być głównym wykonawca planu Solomona. ALe w sumie nie do końca go rozkminiłem . Co mu tak naprawdę przyświecało?? Czy ślepo podążał za jakimś rozkazem z CIA czy był po prostu jednym z fanatyków Solomona który dołączył do CIA i sie po prostu dobrze zakonspirował ??? Oglądałem 100% english i nie do końca to rozkminiłem ktoś mnie może w kwestii tego Pana oświecić?? Czemu tak usilnie chciał odpalic tą atomówę ?>>

mordarg

Walker/Lark (Cavill) powiedział, że był "aniołem stróżem" Julii ale dowiadujemy się, że nie z ramienia IMF, to Syndykat odnalazł Julię i zlecił Larkowi obserwację, a potem została, nieświadoma niczego, sprowadzona do Azji. Nie wiadomo na jakim etapie Walker dołącza do Lane'a ale to akurat nie ma znaczenia dla fabuły. MOIM ZDANIEM łatwiej zjednać sobie aktywnego agenta, niż zainstalować swojego człowieka w takiej organizacji wiec najprawdopodobniej Lane dotarł do Walkera kiedy ten pracował już da agencji. Motywacja zatem nie może być osobista, biorąc pod uwagę rozmowę Larka z Lane'm w "podziemnej celi", może być ideologiczna ale najpewniej jednak Solomon zaoferował mu niedorzeczną kwotęi i został zwyczajnym najemnikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones