PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752976}
6,9 59 739
ocen
6,9 10 1 59739
6,8 34
oceny krytyków
Mission: Impossible Fallout
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Fallout

Co by nie mówić o Tomie, to filmy z serii MI są naprawdę fajne i z wyjątkiem dwójki, trzymają poziom. Najlepsze z obecnego filmu - scena w łazience oraz scena w której Benji wykorzystuje maskę, żeby ujawnić prawdziwa twarz agenta CIA - kto by pomyślał, że Superman tak dobrze wypadnie w roli zloczyncy :) W serii MI podoba mi się też to że Ethan, pomimo że robi wrażenie na kobietach, nie zalicza każdej jak James Bond, tylko jest maksymalnie skupiony na pracy. Przez 4 filmy widzimy ze zależy mu na jednej kobiecie, nawet po rozwodzie, drugą potencjalna kandydatke rozjezdza samochodem, ale niegroźnie :) Obie panie nawet sie polubily... Moje ulubione części serii to 3-6, jedynkę średnio pamiętam i tylko słaba dwojka psuje opinie serii. Ja chętnie obejrzę jeszcze cześć, jeśli Tomasz się zdecyduje :)

ocenił(a) film na 9
Joanna_7

No obydwie panie się polubiły, ale już o Białą Wdowę pani Ilsa była zazdrosna ;-)

drprado

Kobieca logika - była żona, która ponownie wyszła za mąż jest mniej groźna niż potencjalnie nowa na horyzoncie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones