PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752976}
6,9 59 716
ocen
6,9 10 1 59716
6,8 34
oceny krytyków
Mission: Impossible Fallout
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Fallout

Czemu na filmwebie tylko jedna część z serii MI (pierwsza) ma ocene ledwo powyżej 7? mogę się zgodzić z oceną najsłabszej części (druga) ale to ,że ocena dwóch ostatnich części przed Fallout (Ghost Protocol oraz Rouge Nation) jest 6.9 oraz 6.8 to bardzo dziwne, porównując do IMDb oraz Rotten Tomatoes, IMDb obie części mają ocene 7.4/10 na RT 7.7/10 oraz 7.5/10. Więc nie rozumiem dlaczego Polacy tak bardzo nie lubią tych filmów. Nie mówie ,że te filmy to jakieś arcydzieła ale napewno są wyjątkowe, wyróżniają się z pośród swojej kategorii. Powiedział bym nawet ,że to najlepsza seriia filmów akcji. Mająca tylko jedną wpadke która jest wsumie bardzo niewielka (druga część). Porównując do takich Fast and furious czy Bonda który choć jest klasykiem miał parę wpadek albo Terminatora który miał wsumie tylko dwie części. Mission: Impossible wypada bardzo dobrze. Dodajmy ,że to kino jest robione jak stare filmy coś co teraz się rzadko robi czyli prawdziwe wyczyny kaskaderskie, bez CGI. M:I Fallout jest niesamowitym filmem, powiedział bym nawet ,że to jeden z lepszych filmów akcji ostatnich 10 lat. warto zobaczyć jaką pracę włożyli w kaskaderskie sceny na You Tube. To jest poprostu film akcji idealny, świetna akcja, prosta fabuła oraz niesamowita muzyka. Może ktoś się ze mną zgodzi. Pozdrawiam!

vangance

Oceny są bardzo zbliżone, więc nie wiem czemu czepiasz się szczegółów.

ocenił(a) film na 9
vangance

Bo ludzie oceniają wyżej ambitne dramaty, których i tak nie rozumieją, a filmy akcji z reguły dostają maks 7

Hilarious

6.9 / 7.4
6.8/7.5
O co to bicie piany? Różnica nie zamyka się nawet w jednym punkcie...
Każdy ocenia według swojego porządku, ale przypuszczam, że znaczna większość inaczej ocenia wspomniany dramat, a inaczej film akcji. To, że ktoś dał akcyjniakowi 7, a dramatowi 6, oznacza, że akcyjniak jest lepszy? Nie. Po prostu na tyle zasługiwały oba filmy w swojej skali. Porównywanie ocen między gatunkami nie ma kompletnie sensu. A ten płacz jest dla mnie bardzo dziwny. Gdyby średnia w Polsce wynosiła 2.0 to bym zrozumiał, a tu raptem kilka dziesiątych w różnicy ocen. Dajcie spokój.

ocenił(a) film na 8
vangance

Nie łapią konwencji i nie widzą, że te filmy świadomie bawią się swoimi kliszami, uznając ich schemat za głupi i naiwny

ocenił(a) film na 10
Fassassin

Bardzo możliwe

ocenił(a) film na 10
vangance

Pełna zgoda kolego!

vangance

Bo np. Prawdziwe Kłamstwa czy niektóre Bondy są lepszymi filmami? Z całej serii tylko czwórka i może jeszcze trójka dają rady w tej średniackiej serii a i one się zwyczajnie nie umywają do wspomnianego True Lies.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones