PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020149}
6,1 2 292
oceny
6,1 10 1 2292
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
powrót do forum filmu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film

Mam nadzieję, że nie będą dubbingowały te same osoby, co w serialu. Z całym szacunkiem do Marty Dobeckiej, ale jej głos pasuje do gwałtownych i energicznych postaci, właśnie jak Kicia Rożek, a nie do spokojnej szarej myszki, jaką tutaj będzie Marinette. Maks z kolei ma zbyt poważny głos do tego Adriena z filmu, bo widać, że filmowy Adrien ma tylko trzynaście lat i jest jeszcze dzieckiem. Druga kwestia to są piosenki, bo film Miraculous to musical. W takim przypadku powinni dać aktorów głosowych, którzy też śpiewają, a nie zmieniać im głosy co piosenkę.

PolaBart

nie prawda pan Bogumił jest genialny jako Adrien w tej bajce, a w pierwszym sezonie wersji serialowej do łez mnie doprowadził jego głos chociaż raczej nie wypada płakać przy bajce i najbardziej ciekawią mnie głosy rodziców głównej bohaterki, Plaga i tej kobiety magika, bo władca ciem raczej będzie ten sam

PolaBart

Dubbingują osoby te same, co w serialu, ale co ciekawe - śpiewają inne:) Marinette podkłada tu Magdalena Wasylik czyli Anna z Krainy Lodu a Adriena Sebastian Machalik (ten m.in z Accantusa)

ocenił(a) film na 10
Tover

*Machalski
Szkoda, że Maks nie śpiewa :((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones