PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37296}

Mikołaj i Aleksandra

Nicholas and Alexandra
7,2 402
oceny
7,2 10 1 402
Mikołaj i Aleksandra
powrót do forum filmu Mikołaj i Aleksandra

Bardzo chciałabym obejrzeć ten film, jednak niestety nigdzie nie mogę go znaleźć. Nie ma go na p2p (a jak jest to tylko CD1), w żadnym sklepie, wypożyczalni, nawet na allegro! Cud, że jest na amazon.com ale stamtąd nie wysyłają do Polski, a nawet jakby to by wyszło coś około 110zł (film + przesyłka), co jest wysoką kwotą, biorąc pod uwagę fakt, że bez polskiego lektora / napisów. Jest reżyser, obsada, Oskar za kostiumy, strona na filmweb.pl i nagle trop się urywa, bo samego filmu nigdzie nie ma!

Dlatego pytam się:

CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA ZDOBYĆ(kupić/pożyczyć itp) TEN FILM??!!

Wszystkich zorientowanych proszę o kontakt tutaj,albo na moim profilu.

Pozdrawiam!

_Klaus_

Film ten dostępny jest na stronie frozentears.org, bez napisów, podzielony na 6 klipów.

ash166love

Bardzo dziękuję za informacje! :)

ocenił(a) film na 7
_Klaus_

A nie pojawiły się nigdzie napisy do tego filmu? Chociażby angielskie, szukałem i znalazłem jedynie portugalskie i hiszpańskie. Bardzo chciałbym obejrzeć ten film, a raczej na wydanie dvd nie ma co liczyć.

HerrDecadens

Ja posiadam napisy angielskie, jakby ktoś potrzebował to proszę o adresy mailowe c:

autumn girl

punzie@tlen.pl
Bardzo potrzebuję!

MrsRider

h tt p: / / viooz. co / movies/ 3191 -nicholas - and-alexandra - 1971 . html Tutaj można obejrzeć po angielsku

ocenił(a) film na 8
MrsRider

Film leci dzisiaj i w najbliższych dniach na kanale cinemax ! Może ktoś nagra, bo ja tego kanału nie mam, a chętnie odkupię kopię.

ocenił(a) film na 8
HerrDecadens

Film leci dzisiaj i w najbliższych dniach na kanale cinemax ! Może ktoś nagra, bo ja tego kanału nie mam, a chętnie odkupię kopię.

IrenaSz

Proszę napisać na: wesstman@wp.pl

ocenił(a) film na 8
_Klaus_

Film leci dzisiaj i w najbliższych dniach na kanale cinemax ! Może ktoś nagra, bo ja tego kanału nie mam, a chętnie odkupię kopię.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Hola hola! Jak inwestować to lepiej w oryginalne wydania! Nie mam cinemax, ale na c.h.o.m.i.k.u. znalazłem kopię z angielskimi napisami. Może po dzisiejszym seansie ktoś wrzuci film na sieć, w ten sposób już parę zapomnianych pereł udało mi się odkopać :)

ocenił(a) film na 8
HerrDecadens

Nie znam angielskiego, wiec dla mnie ważna jest wersja z lektorem. Kopie z angielskimi napisami widziałam na gryzoniu, ale to nie dla mnie.

_Klaus_

Zachomikowalem wersje z lektorem.

CyboRKg

Mógłbyś podesłać na email? Bardzo mi zależy, tak długo szukam tego filmu :/

NadiaB

Nie mam go juz. Skasowalem.

_Klaus_

obecnie można go obejrzeć na zalukaj(z lektorem)

Mysza777

już nie ma

_Klaus_

Temat stary, ale ze względu na to, że interesuję się historią rodziny Romanowów i sam szukałem tego filmu, podsyłam link do wersji z lektorem, może komuś się przyda - póki działa :) :

http://cdafilmonline.pl/film/mikoaj-i-aleksandra-nicholas-and-alexandra-1971-lek tor/968

belzebub91

w imieniu swoim i wszystkich poszukiwaczy owego filmu - dziękuję!

pawel8905

działało to jeszcze? Ja sobie to pobrałem, póki można było :)

belzebub91

działa cały czas, ale lepiej się śpieszyć, o wydanie DVD ciężko a w TV raczej prędko nie wyemitują...

pawel8905

Na sklepie google można to łatwo kupić za kilka euro/około 20 zł. Ale widzę, że i tak w wersji po niemiecku, bo nawet nie po angielsku.

belzebub91

Jakby ktoś interesował się nie tylko tym filmem, ale i jakimiś materiałami nt. ostatniej carskiej rodziny, to na YT znalazłem świetne materiały:

https://www.youtube.com/channel/UCn5qoubm8zVqOY-Mn9O8nVA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones