PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610244}

Miłość

Amour
7,7 47 520
ocen
7,7 10 1 47520
8,0 38
ocen krytyków
Miłość
powrót do forum filmu Miłość

Masakra....

ocenił(a) film na 2

Nuda...nuda i nescz raz nuda..w zyciu sie tak na zadnym filmie nie nudzilem..scena jak przez pol
filmu koles lapie golebia ktory wpadl do mieszkania mowi sama za siebie...

DoNietykalnych mu baaaaaardzo daleko!

westbam007

ktoś tu chyba powinien dorosnąć i zacząć myśleć podczas seansu a nie oglądać same obrazki :)

ocenił(a) film na 2
3welinka

Ciężko było oglądać obrazki...skoro film był tak nudny ze go przespałem... Ale chętnie poczytam Ci elementarz na dobranoc dziecko :)

westbam007

skoro przespałeś cały film to Twoja ocena musi być bardzo wartościowa :) i doprawdy nie wiem kto tu jest dzieckiem w związku z tym co teraz napisałeś.

ocenił(a) film na 2
3welinka

"Przespałem" to była metafora ale widzę ze jesteś zbyt niedojrzała żeby znać znaczenie tego słowa :)

westbam007

nie spodziewałam się metafor, wybacz :)
życzę Ci żebyś nigdy nie zrozumiał tego filmu, na prawdę. dzięki za rozluźniającą pogadanke :D

ocenił(a) film na 2
3welinka

Dzieki Ewelinko ! Fajna z Ciebie dziewczyna :P

ocenił(a) film na 10
westbam007

Sorry, ale porównywanie nietykalnych, a miłosc to lekka przesada. Bo choć mimo, że nietykalni nawet mi się podobali to uważam, że miłosć jest filmem dużo bardziej wartościowym. Jest to zupełnie inna ranga kina. "Miłość" po prostu nie jest dla Ciebie. Daleki jestem od stwierdzeń typu "musisz dorośnać" itd, ale też oceniasz tutaj kino, którego kompletnie nie jesteś w stanie pojąć. Radzę wrócić do tej produkcji za jakiś czas, a może wtedy wystawisz inną ocenę,

ocenił(a) film na 2
thomas_4

Thomas. Zgadzam się Twoja wypowiedzią. Nie twierdze ze ten film nie jest wartościowy i przekaz jest jak najbardziej widoczny...tylko tempo akcji jest tak powolne ze chwilami można usnąć....zdecydowanie nie dla mnie...

thomas_4

oj tak, "Nietykalni" maja sporo z komedii, mimo, że bohater jest niepełnosprawny to jednak pokazali to z tej pogodnej strony, jakkolwiek to brzmi. To też dobry film, ale inna kategoria niż "Miłość".

westbam007

ten film jest obrzydliwy jak można zamorodować własną żonę i to jeszcze w takim stanie, jedynie co mi się podobało to język francuski :P

ocenił(a) film na 3
westbam007

Ja ten film musiałem wznawiać 2 razy, bo zasypiałem na nim, a nie chciałem oceniać nie obejrzawszy całego. Pomyślałem dokładnie to samo przy scenie z gołębiem :P Jak dla mnie film nie wnosi niczego. U tysięcy osób odgrywa się w domu ten sam dramat. Matki mają niepełnosprawne dzieci, żony sparaliżowanych mężów którymi opiekują się w domach czasami i po 20 lat, albo i więcej, a do tego nie mają setek euro w portfelu. A co do zakończenia życia bohaterki, każdy ma własne podejście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones