PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006072}
5,1 5 562
oceny
5,1 10 1 5562
3,2 4
oceny krytyków
Miłość jest blisko
powrót do forum filmu Miłość jest blisko
ocenił(a) film na 3
M1CHA

Twoje jest najmłodsze które komentuje film, reszta z 2013, 2014 itd. Czy ty serio myślisz że ludzie wezmą twój komentarz pod uwagę.?

krzy00

Te konta dające 10 to stare konta twórców które postanowili odświeżyć. I czemu sugerujesz że ja założyłem konto żeby dać 1 xD.

M1CHA

Twórcy mają widzów za debili

M1CHA

Wystarczy zajrzeć do filmografii scenarzystów i wszystko jasne- to typki odpowiedzialne za "Karola który został świętym" XDD

ocenił(a) film na 10
dorotagniedziejko1998

Tak. I jeszcze "Listów do M." .

ocenił(a) film na 2
M1CHA

Chyba tak, bo wiele jestem w stanie znieść ale ten film mnie przerósł i wyszedłem z seansu jakieś 10 minut przed końcem. Wysiedziałem do końca na „Kogel Mogel 3”, „8 rzeczy których nie wiecie o facetach” i „
na „Gierku” ale w tym wypadku nie dałem rady. Ładniutka Ksiazkiewicz (która robi tutaj krok w tył po udanych rolach w „Furiozie” i „Powrocie do dawnych dni”) i jej apetyczne wypieki niestety nie są w stanie uratować tego pazdzierza.

ocenił(a) film na 3
BMovieManiac

Nie dało się patrzeć na Książkiewicz, była niczym rozdeptana beza ;)

ocenił(a) film na 2
Kasha

Kochana, Ksiazkiewicz to pół biedy w porównaniu z Bołądź której przez cały film nie schodzi z ust zawadiacki uśmieszek. Strasznie irytująca baba. Pomyslec ze kiedyś uważałem Ja za dobra aktorke. A ten wątek ze niby (Ona - znana podróżniczka, kobieta sukcesu) straciła głowę dla zapuszczonego, brzuchatego Janusza ze wsi to już totalny cyrk.

M1CHA

99% tych kont ma zablokowane udostępnianie innym ocen filmów, okazałoby się, że ocenili tylko ten jeden... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones