PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046456}
6,6 1 260
ocen
6,6 10 1 1260
Miłość jak miód
powrót do forum filmu Miłość jak miód

Obejrzałem ten "film", bo chciałem poczuć,czym "oddycha" dzisiejsza Polska, moje znajome, koleżanki z pracy (te nie są chyba zbyt wymagające jeśli chodzi o filmy). No i doszedłem do wniosku, że ... tam w ogóle nie ma oddechu. Abstrahując od faktu, że połączenie trzech złowrogich słów, czyli "polska komedia romantyczna" jako synonim złej jakości i gustu, wystarczająco odpychająco na mnie działa, żeby po takie filmy nie sięgać, jednak wysoka ocena filmwebowej społeczności zachęciła mnie do obejrzenia. Ten film ma wszystko, co w kinie najgorsze: kiepską grę aktorską, naciągany humor, patos i słaby scenariusz. To bardziej stylistyka telenoweli z TVP niż film.
Nie będę rozpisywał się na temat tej produkcji (przez grzeczność nie nazwę jej filmem), bo nie ma za bardzo o czym pisać. Stanowczo odradzam oglądanie tego obrazu osobom, które cenią dobre europejskie kino. W natłoku niskojakościowych amerykańskich produkcji ujdzie, ale to nie jest dobra produkcja.

Stefan_Zyskowski

Całkowicie się zgadzam. To jest raczej telefilm w popołudniowym paśmie na jednym z kanałów. Ale jednego nie można odmówić: pięknych zdjęć morza czy gór. Pięknie przedstawili nasz polski krajobraz. Aż się chce spakować i wyjechać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones