PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119}

Miłość i śmierć w Wenecji

The Wings of the Dove
7,1 3 845
ocen
7,1 10 1 3845
Miłość i śmierć w Wenecji
powrót do forum filmu Miłość i śmierć w Wenecji

...nie mozna jednoznacznie powiedziec czy to jest "dobry" czy "kiepski" film. Jezeli ktos kiedykolwiek czytal proze Jamesa to powinien zrozumiec forme tego filmu, bo i taki jest nastroj powiesci. Jak dla mnie ten film jest troche niedoceniany. Byc moze stalo sie tak za sprawa bardzo trudnych tematow poruszanych w ksiazce (no i w filmie). Daje mu 5/10 (1 za zdjecia, 1 za aktorstwo, 1 za muzyke, 1 za kostiumy i scenografie,1 za adaptacje (notabene bardzo zgodna z orginalem)).

ocenił(a) film na 9
Rabbit_4

5/10??? Jak dla mnie o wiele za mało... Ale o gustach się nie dyskutuje. Co do samego filmu, choć jest to tylko adaptacja, to tkwi w nim jakaś oryginalność. I nade wszystko dokładność w obserwacji subtelnych ludzkich uczuć. Podoba mi się, że w tej historii każdy każdym manipuluje ? w jakiś własny, osobisty sposób. Czasem bardziej subtelny, czasem mniej. Jest w tym cholernie gorzka prawda o rzeczywistości. I za tę autentyczność niezmiernie ?MiśwW? cenię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones