PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868563}
4,3 17 535
ocen
4,3 10 1 17535
1,8 14
ocen krytyków
Miłość do kwadratu
powrót do forum filmu Miłość do kwadratu

Na drugi dzień zapomni się że ten film się widziało.

ocenił(a) film na 4
Koneser_Kielce

no właśnie, że nie... właśnie oglądam i zapominam na bieżąco ;)

ocenił(a) film na 2
sobanek

Można puścić i zacerować skarpetki, posprzątać kuwetę kotom...

Koneser_Kielce

Rzecz w tym, że nawet na polskie warunki ciężko zapomnieć, że się to dzieło oglądało. Czysta fantastyka, tak tandetnie przesłodzonego z dużym wkładem naiwności i debilizmu filmu dawno nie widziałem.

Koneser_Kielce

Mylisz się, cringe po obejrzeniu jest tak duży, że potrzebne będą minimum 2 tygodnie.

Koneser_Kielce

Niestety to nie jest takie proste. Tego nie da się odzobaczyć tak szybko...

ocenił(a) film na 1
Koneser_Kielce

Mam nową nazwę dla tego działa oto ono Majonez do kwadratu. Majonez wydaje się być dobry, atrakcyjny a potem ciężki do strawienia, to tak jak z tym dziełem trudne do zapomnienia.

Koneser_Kielce

oj chciałabym, ale o przekroczeniu pewnych granic głupoty ciężej zapomnieć xp

ocenił(a) film na 1
Rejka

Banasiuk gra tak samo jak Radaka w Pierwszej miosci czyli zanujaco szkoda gadać

użytkownik usunięty
Koneser_Kielce

Uważam podobnie,aczkolwiek przyznałam 5 gwiazdek,bo widziałam gorsze produkcje od tego filmu. 1 gwiazdka wydaje mi się zbyt surową oceną. Nie jest aż tak źle,ale dobrze również,więc należy wypośrodkować przy ocenianiu. Po prostu obejrzeć,chwilę powspominać i za jakiś czas włączyć inny film. Komedie romantyczne przeważnie są przeciętne,choć znajdą się takie,które mogą zapaść w pamięć na dłużej. Najbardziej spodobały mi się widoki Warszawy.

ocenił(a) film na 1

Niestety ale taka historie jak w tym filmie można każdego dnia wymyślać więc scenarzyści dużo się nie narobili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones