PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868563}
4,3 17 536
ocen
4,3 10 1 17536
1,8 14
ocen krytyków
Miłość do kwadratu
powrót do forum filmu Miłość do kwadratu

dziecko ktore jest swiadome alergii na ryby i ciagle o tym nawija no ale pzreciez pozera wszytsko jak leci bez zastanowienia, nawet zarcie dla kur (ktore oczywscie jest z dodatkiem rybim hahaha) ! Ratownik medyczny na sali ale modelka zna sie lepiej a ten bez problemu jej daje strzykawke i ochodzi zeby mogla sie popisac swym heroizmem... kto to pisał......??
i to nieudolne usilne wplatanie angielksiego w niby korpo gadke.. zenada...

ocenił(a) film na 3
martynapiotrowska9

Jeszcze musiała ściągnąć perukę, żeby uratować jej życie :D niemieckie słowa też wtrącali, żenujące.

ocenił(a) film na 2
gosiaW

piękna scena, nie wiem o co Pani chodzi :D

EdytaPowie

Racja

ocenił(a) film na 1
gosiaW

Aż chce się zapytać - WARUM??

ocenił(a) film na 3
Nadine94

Darum :D

Nadine94

Haha!!! W punkt

ocenił(a) film na 1
gosiaW

haha no tak o tych niemieckich juz nie wspone! Do ratowania sciagnela bez problemu loki ale do łóżka pewnie ani drgnely skoro koles jej nie poznal po wspolnej nocy(pewnie wdtey byla na super glue :D )

ocenił(a) film na 1
martynapiotrowska9

A ignoranci ! To ma glebie , której nie widzicie ! Alicja miała być Niemka , tylko się chyba scenarzyście nie chciało pisać całej roki po niemiecku wiec co jakiś czas sugerował pojedynczymi słowami ;) albo jestem debil i się doszukuje głębi w bezsensie

ocenił(a) film na 3
martynapiotrowska9

Wcześnie za tę perukę ciągała ją Stefana dziewczyna i ani drgnęła :P

ocenił(a) film na 2
martynapiotrowska9

I na wycieczkę szkolną jedzie jedna nauczycielka z grupą, zresztą romansująca z facetem na ławce, gdzie statut szkoły z podpunktem o wycieczkach? Bezpieczeństwie i odpowiedzialności? :))) to jest film szkodliwy wręcz a że głupi to wiemy, nie kopmy leżącego, jak można swoją twarzą reklamować taki gniot, dalibóg, I weis nicht. Czy jakoś tak

ocenił(a) film na 1
martynapiotrowska9

ale dokładnie o tym samym pomyślałam jak ona instruowała ratownika: a nie no spoko, znasz sie lepiej, to luz, pójde już sobie. co tam w ogóle robiły dzieci? jezusie jak tutaj się nic nie trzyma kupy ani d.....

martynapiotrowska9

Nic nie rozumiecie, ściągnięcie loków było absolutnie niezbędne, ta peruka jej utrudniała ratowanie życia bo uciskała mózg xD

no i brawo dla tego dzielnego Ratownika Roku, pewno poszedł żreć resztę tej ryby skoro się tłum przy bufecie przerzedził xD

martynapiotrowska9

Gdzie go zobacze online?

ocenił(a) film na 1
Weronka90

Na netflixie

Manhamana

Widziałam brznadzieja

ocenił(a) film na 1
Weronka90

To delikatnie napisane- paździerz a potem paździerz do kwadratu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones