PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7719}
7,4 4 470
ocen
7,4 10 1 4470
Między ustami a brzegiem pucharu
powrót do forum filmu Między ustami a brzegiem pucharu

Oczywiście J. Chmielnik zagrał wspaniale, ale bez Henia Bisty to już by nie był ten sam film!

ocenił(a) film na 8
iwona_filmer

Chmielnik i Bista stworzyli klimat tego filmu.Kunszt aktorski w całej okazałości.Szkoda tylko ze nikt juz nie kreci w polsce tak dobrych filmów.

ocenił(a) film na 10
kalifkol

Tak, genialni byli!

ocenił(a) film na 8
iwona_filmer

Zgadzam się!
Dziś obejrzałem po raz pierwszy i bardzo mi się podobał!
Bardzo, bardzo dobry film!
Można by go rozszerzyć lub nawet nakręcić serial...

ocenił(a) film na 10
przemofan

Prawda! mogli o tym pomyśleć, bo film bardzo pozytywny... szkoda, że obaj najważniejsi bohaterowie zmarli,

ocenił(a) film na 8
iwona_filmer

Bista był GENIALNY w tym filmie!

ocenił(a) film na 7
iwona_filmer

świetny Bista, moja ulubiona scena w restauracji hotelowej jak udawał Barona:

- Wiesz gdzie ja ostatnio jadłem zupę żółwiową?
- ...
- I tak się nie dowiesz.

Jakoś tak to leciało, ale ten fragment wydaje mi się, że zaimprowizował:)

ocenił(a) film na 10
Mike Torch

Tak, i ta barwa głosu... albo "Lekarz kazał nam nie palić" - "to ty nie pal trutniu a mnie dawaj cygaro"... smutne tylko, że obaj już nie żyją

ocenił(a) film na 10
iwona_filmer

Dzisiaj obejrzałam po raz drugi i jestem pod wrażeniem, ten film oczarował mnie do reszty! :)
Zarówno pan Chmielnik, jak i pan Bista byli fenomenalni i jakby zabrakło któregoś z nich, film straciłby swój urok.
Mnie się najbardziej podobał ten dialog w sypialni hrabiego, kiedy udawał letarg:

-Ależ hrabia przecież musi jeść...
-Nie musi.

(czy jakoś tak to szło)

Nie wiem dlaczego, ale zawsze mnie to rozbraja :D

ocenił(a) film na 10
Yennefer_de_Vengerberg

Albo "Co jest panu hrabiemu?
Letargus...":)
To naprawdę jeden z moich ulubionych polskich filmów!

ocenił(a) film na 6
iwona_filmer

Bista to aktor genialny, przeważnie niestety drugoplanowy ale w tym filmie przejawia się cały czas. Pięknie udaje barona w restauracji...

ocenił(a) film na 10
Rybnikers

Tak, właśnie znowu obejrzałam - Bista mistrz! - "mają mnie tutaj za barona", i ta relacja z hrabią, cudowne to, smutne tylko, że obaj już nie żyją

iwona_filmer

Przepadam za Bistą w tym filmie. Rozbroiła mnie odpowiedź, gdy hrabia chowa się w szafie przed Aurorą, a ona żąda od Franza wiadomości, gdzie jest hrabia: "Nie jestem w stanie spełnić życzenia pani hrabiny".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones