PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125270}

Między cudem a życiem

Monday After the Miracle
6,0 200
ocen
6,0 10 1 200

Między cudem a życiem
powrót do forum filmu Między cudem a życiem

Nie za bardzo zrozumiałam wątku Helen i chyba Petera (?). Dlaczego nie zjawił się, kiedy Helen
czekała na niego na ganku?
Oprócz tego, czy John odszedł od Nauczycielki, czy dalej byli razem?

ocenił(a) film na 5
Stingomaniaczka

John odszedł od nauczycielki z tego, co zrozumiałam. Prawdopodobnie dlatego zostały przywołane retrospekcje (na końcu, kiedy ją opuścił).
Natomiast jeżeli chodzi o Petera... Jak dla mnie ten wątek został niewyjaśniony. Możliwe, że uświadomił sobie (po słowach matki Helen), że to nie jest taka sielanka, jak mu się wydaje i z upływem czasu może nie dać sobie rady z niepełnosprawną żoną.

Osobiście czułam po obejrzeniu tego filmu ogromny niedosyt. Niby wyjaśnili wszystko, ale nic nie dokończyli... Spodziewałam się nieco innego zakończenia.

Scatebra123

Dziękuję za wyjaśnienie :)
Początkowo myślałam, że John po pocałunku z Helen i po słowach skierowanych do żony, że przy dziewczynie czuje się delikatniejszy, będzie właśnie z nią. Potem z kolei, że Helen będzie z Peterem. Bardzo mnie rozczarowało to, że tak nagle zniknął bez wyjaśnienia.

ocenił(a) film na 7
Stingomaniaczka

Ja rowniez czulam rozczarowanie. Film niezly , ale koncowka taka jakby niedokonczona :(

użytkownik usunięty
rodzyna132

myśle, że on odszedł bo uznał, że ich drogi życiowe już się ze sobą nie łączą, one zaczynały nowe publiczne życie więc pewnie uważał, że tylko tyle mu dane było z nimi doświadczyć, poza tym to jest oparte na prawdziwej historii dlatego koniec nie jest taki stereotypowy

mnie najbardziej wzruszyła scena kiedy dziewczyna została wieczorem sama z tym panem i poprosiła go żeby ją pocałował w usta bo ona ma świadomość, że nigdy w życiu tego nie doświadczy więc chce chociaż raz poczuć jak to jest...

ocenił(a) film na 7

Ciezko mi sie odniesc do tego co napisales/as, bo po ponad roku nie pamietam calego filmu tylko glowny zarys ;)

użytkownik usunięty
rodzyna132

napisałam :) no w każdym razie film był niezły i taki szczery pomimo tego niedokończenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones