PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560160}

Miód

Bal
6,9 3 243
oceny
6,9 10 1 3243
7,8 10
ocen krytyków
Miód
powrót do forum filmu Miód

Jakże daleko trzeba szukać, by znaleźć możliwość kontemplacji.
Ze smutkiem stwierdzam, że u nas już nie ma żywych przykładów takiej egzystencji. Istnienia w harmonii z naturą.

Raj utracony. Kolejny raz zastanawiam się, ile straciliśmy wchodząc w ten nowy świat.

Film przepiękny. Brak długich dialogów, brak podkładu muzycznego - życie ujęte w pierwotnej postaci..

Bóg w tym świecie jest punktem stałym i wszechobecnym, a ludzie o Nim nie zapominają.
Natura jest dla człowieka pomocna i zsyła mu natchnienie.

Poetycki to film, i piękny. Bez niepotrzebnego zakłamania.
...i wcale nie dziwię się, dlaczego ma takie niskie noty.

Zachęcam jednakże każdego do obejrzenia.



użytkownik usunięty
czlowiekbeznicku

Zgadzam się. Mnie osobiście uderzyły przepiękne ujęcia, niepospolite, cudowne światło! Genialny obraz.

Też zwróciłem uwagę na zdjęcia. Przepiękne. Zapierają dech pokazując tym samym piękno natury. To co dla każdego z nas, niestety jest już egzotyczne.

ocenił(a) film na 10
czlowiekbeznicku

Według mnie ten film wręcz pachnie lasem. Absolutnie przenosi widza w miejsce bajeczne i tajemnicze a przecież namacalne każdym zmysłem więc realne. Jestem tam, dotykam roślin, czuję pod butami pękający chrust, smakuje ten deszcz czuję ten zapach. Fenomenalny obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones