PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241522}

Metoda

El Método
7,2 7 023
oceny
7,2 10 1 7023
Metoda
powrót do forum filmu Metoda

Jak wyżej. Pomysł na film dobry, rozkręca się dobrze ale zakończenie jak dla mnie za
przeproszeniem z dupy. nie wiem czy kończyła się taśma że zrobili je takie krótkie i na odwal
się czy brakło pomysłu jak lepiej przedstawić dialog ostatnich kandydatów.

ocenił(a) film na 7
Massmess

A może chodzi o to, że nie ważne kto wygra, ale to co człowiek potrafi zrobić, aby osiągnąć ce... Polecam

ocenił(a) film na 4
andpol

być może jednak nie chodzi mi o samą treść merytoryczną zakończenia a bardziej o sposób w jaki zostało to przedstawione...

ocenił(a) film na 9
Massmess

...przedstawione zostało bardzo dobrze i pięknie wieńczy ten niezwykle interesujący film

ocenił(a) film na 7
Silvestris

przedstawione też uważam że bardzo dobrze, natomiast jeśli chodzi o fabułę to tutaj kwiczy - Nieves od początku zachowywała się zimno, eliminowała kolejnych kandydatów (nie była w tym bierna) i nie wyglądała, jakby szczególnie interesowała się Carlosem. Dochodzi do tego seks w łazience z innym typem. I ta sama babka na samym końcu, jak już wyeliminowała prawie wszystkich, po namowach tamtej sekretarki i gdy ma Carlosa "na widelcu", bo on wyszedł pierwszy - ona miałaby się rozmyślić? To nie jest nawet psychologicznie poprawne (a ten film mocno opiera się na psychologii i zachowaniu poszczególnych ludzi). Polecam regułę konsekwencji.
To mnie najbardziej zakuło w oczy i wygląda, jakby celem autora książki/scenariusza było zdziwienie widza - no to jestem zdziwiony, ale przez to film mocno traci na realiźmie

ocenił(a) film na 9
Massmess

Nie zgadzam się. Film od początku do końca - BOMBOWY!

Massmess

zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 8
Massmess

z tego co pamiętam sam dramat jak i inscenizacja, którą widziałem, kończą się podobnie jak tutaj z tym, że "Carlos" na koniec otrzymuje gratulacje pozostania ostatnim kandydatem i pan pscyholog oznajmia mu coś w stylu "odezwiemy się do pana. " Moim zdaniem film jest bardzo dobry. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones