PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112}

Masz wiadomość

You've Got Mail
6,8 159 825
ocen
6,8 10 1 159825
6,8 20
ocen krytyków
Masz wiadomość
powrót do forum filmu Masz wiadomość

...

ocenił(a) film na 8

Gdy byłem młodszy zapewne oglądałem ten film, ale wtedy chyba do mnie nie przemówił jak dziś gdy obejrzałem go poraz drugi. Może to dziwne, ale gdy moim oczom ukazał się napis THE END ogarnął mnie pewnego rodzaju stan melancholijny. Ktoś spytałby, dlaczego skoro zakończenie było taaakie romantyczne. Owszem, ale jeśli gdzieś głęboko w duszy pozostał komuś cień romantyka uświadamiamy sobie, że taka historia jest tylko fikcją. Film sam w sobie posiada swoisty urok, człowiek gdy spontanicznie zasiądzie przed ekranem nie chce odejść przed końcem, pojawia się wręcz bajkowa choć mógłbym powiedzieć nawet że mistyczna, miłość romantyczna. Taka, którą każdy chciałby przeżyć, a o taką trudno w owej rzeczywistości...
Choć film naprawdę przypadł mi do gustu daję osiem, ponieważ zawidło mnie troszkę zakończenie.

sebastian210

Mogę się podpisać pod całością powyższej opinii.

A film widziałam kilka razy, tak jak i "Bezsenność w Seattle" - jednak ten rzeczywiście ma bardziej "bajkową" atmosferę. Pewnie dlatego nastraja melancholijnie - tęsknimy do takich bajek, a przecież w życiu ich nie ma...

ocenił(a) film na 10
sebastian210

Ja się nie bawiłem w krytyka filmowego, tylko oceniłem tak, jak mi podpowiadało serce. 10/10
To niezwykle ciepły i pozytywny w odbiorze film. Całe miasto-moloch jakim jest NY pokazane z uroczej, melancholijnej strony. Do tego romans wszechczasów - nowoczesny i komputerowy, a jednocześnie prawdziwy i szczery. Ten film dostał jak mało który status ulubiony. mów :)

ocenił(a) film na 9
sebastian210

Czy ja wiem? Mi się podobna historia przytrafiła w życiu- poznałam moją miłość tak o przez głupi chat ( nie taki jak na onecie, czy wp czy innych portalach, tylko w grze). Przechodziłam przez najgorszy etap w moim życiu, a ten zamiast puszczać oklepane frazesy typu "będzie dobrze" "dasz sobie radę" jako pierwszy naprawdę mnie zrozumiał spośród wszystkich moich przyjaciół i okazalo się, że miał identyczny kryzys w życiu. Z wspaniałego przyjaciela stał się dla mnie kimś więcej. Niestety moja historia nie ma happy endu ponieważ dzieli nas dystans znacznie większy niż kilka przecznic w mieście.

Tak czy owak ja się akurat identyfkuję z bohaterką filmu ponieważ mialam IDENTYCZNE reakcje, identyczną ekscytację gdy widzialam się się pojawił online na msn, ta bijąca radość, że znowu wdamy się z ciekawą dyskusję, i gdzie jedno muśli tak samo jak drugie i może podzielić się podobnymi doświadczeniami. Za nic w świecie tych chwil nie chcialabym zapomnieć. : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones