PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021050}

Mastema

Mastemah
4,4 939
ocen
4,4 10 1 939
Mastema
powrót do forum filmu Mastema

Zakończenie

ocenił(a) film na 7

Obejrzałam film i spodobał mi się, chciala bym tylko się dowiedzieć czy psychiatra była od początku opętana? W scenie końcowej pk napisach jest pokazana 25 lat wcześniej jak ta Louise jedzie z mamą do chłopca którym okazuje się teo . To wtedy doszło do opętania?

ocenił(a) film na 9
wiola_144

Wydaje mi się ze ona już wtedy była opętana i za dziecka jakieś demony przeszły na Teo

ocenił(a) film na 7
wiola_144

Moim zdaniem Ona była opętana od początku coś Ala: "w stanie uśpienia" , ps. Film b.mi się podobał w stosunku do innych tego typu ten był naprawdę Gitesik.

ocenił(a) film na 7
marcinkf

Dzięki za odpowiedź, chyba rzeczywiście była opetaan od początku bo nawet jako dziecko jakoś tak dziwnie patrzy na Teo. Film był na prawdę dobry , na początku ciezko się domyśleć czy to ona jest opętana czy tylko Teo .

ocenił(a) film na 6
wiola_144

Ona nie była opętana tylko chora psychicznie. Theo to było jedno z jej wcieleń.

ocenił(a) film na 7
PaniKamelli

Tylko ze ona się pytała tego księdza czy on zna tego Teo i on mówił że mieszkała tu taka rodzina więc myślałam że ona go znała, ale pewnie możesz mieć rację że ona była chora i Teo to było jej wcielenie . Dzięki wielkie :)

ocenił(a) film na 6
wiola_144

Tam była scena jak ona poszła do tej lekarki, do której też podobno Theo chodził i znalazła, wg niej, jego akta, ale my widzieliśmy, że to jej i, że to ta sama choroba jaką miał mieć Theo.

ocenił(a) film na 7
PaniKamelli

Masz rację,obejrzałam to jeszcze raz i jak szuka akt Theo to odnajduje swoje i jest tam informacja ze jest chora na to co on . Tylko na koniec jest pokazane jak ona jako mała dziewczynka jedzie do chłopca o imieniu Theo i nie wiem już czy ona go wymyśliła czy on żył

ocenił(a) film na 4
wiola_144

Jednakże, czy na nagraniu z hipnozy nie widać Theo? Ksiądz także widział nagranie więc to raczej nie zwid Lousie.

Mechaniczna_Pomarancza_

To nie miało miejsca, uroiło jej się. Przed zabiciem księdza jest faktyczna scena kiedy rozwiązuje tą zagadkę i próbuje do niej zadzwonic.

wiola_144

Ja bym stawiała, że ona była diabłem lub mastemą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones