PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111}

Maska Zorro

The Mask of Zorro
6,9 79 001
ocen
6,9 10 1 79001
5,9 12
ocen krytyków
Maska Zorro
powrót do forum filmu Maska Zorro

zeta

ocenił(a) film na 7

Film "ukradła" piękna i ponętna Zeta-Jones

ocenił(a) film na 10
desjudi

Pełna zgoda!

ocenił(a) film na 5
desjudi

Poeta miałbym problemy z opisaniem jej urody.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Eh, obejrzyj "Okrucieństwo nie do przyjęcia". Cudo!

ocenił(a) film na 5
Salmonella

Tylko i wyłącznie dla Zety? Bo ocena jak i sam gatunek mnie odstrasza.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Nie sugeruj się oceną, film jest naprawdę fajną, zabawną, lekko czarną komedią. Z resztą film jest Coenów, co już samo w sobie gwarantuje niezły poziom, Clooney jak zawsze dobry a Catherina zagrała fajnie a wyglądała obłędnie.

ocenił(a) film na 5
Salmonella

Skoro rekomendujesz z pewnością zobaczę. Dzięki.

ocenił(a) film na 7
desjudi

Właściwie nie lubię filmów kostiumowych, tych z gatunku płaszcza i szpady w szczególności, ale wreszcie sięgnąłem poń, nie ukrywam, że wyłącznie ze względu na urodę tej aktorki, bo Banderas to mnie wręcz irytuje, kojarząc się już chyba do śmierci z durnowatym "Desperado". I cóż mogę rzec? Naprawdę fajna rozrywka dla całej rodziny, walki na szable, trochę humoru (zwłaszcza podczas walki Eleny i Zorra w stajni), no i wątek miłosny z przepiękną Catherine, wtedy jeszcze przed trzydziestką, bez której film byłby jednym z wielu jakichś tam iluś tam nudnych muszkieterów.
_______________
Podobał mi się jeszcze z tego gatunku "Don Juan De Marco", ale to zupełnie inna bajka, choć też zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones