PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 421
ocen
4,7 10 1 16421
4,3 15
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Reżyserka, która raptem zrobiła jeden pełnometrażowy film do bólu lewacki i rasistowski oraz wojująca feminazistka (Brie). Pewnie będzie ciągle wałkowany wątek o tym jacy źli są mężczyźni (najpewniej biali i heteroseksualni).

ocenił(a) film na 1
johny_luzak

A wiesz, że rasizm i szowinizm działają w obydwie strony? Nie tylko w jedną, jakbyś tego chciał. Kto sieje nienawiść, ten ją potem zbiera.

BruceD

Czy ta opinia się sprawdziła?

ocenił(a) film na 1
kukarda

Nie, jeśli chodzi o białych mężczyzn. W tym filmie ich nie ma. Robią jedynie za tło.

BruceD

Nie ma co gadać z !diotą albo trollem co daje 1/10 za jakikolwiek film

ocenił(a) film na 1
GalaQXus

Nie na co gadać z idiotą albo trollem, któremu nie podoba się, że ktoś ma własne zdanie.

BruceD

Przy żadnych argumentach, nie istnieje film 1/10

ocenił(a) film na 1
GalaQXus

Zdziwiłbyś się. Ja nie polecam gówna perfumami i nie udaję, że to fiolki.

ocenił(a) film na 1
BruceD

Nie polewam*. Cholerna autokorekta w telefonie.

BruceD

Jesteś psychiczny lub poj3bany, jak film ma 1/10 to wychodzi się niezależnie ile się zapłaciło, a tu nie ma zadnych argumentów, ten film obiektywnie nie jest 9/10 a tym bardziej 1/10, feminizowanie postaci zatruwa ci osąd!

ocenił(a) film na 1
GalaQXus

Chyba ty jesteś, jak to ująłeś, psychiczny lub poj3bany. Obejrzałem do końca, żeby z czystym sumieniem wystawić 1-kę. tak do twoich informacji. W komiksach Dar-Benn i książę Yan są białymi mężczyznami. A w głównej obsadzie nie żadnego białego mężczyzny. Wiesz jak nazywa się taki zabieg? Rasizm.

ocenił(a) film na 1
GalaQXus


Nie bez powodu po Endgame ludzie zaczęli mówić M-She-U zamiast MCU.

ocenił(a) film na 2
GalaQXus

Rozbawiłeś mnie

BruceD

Nie oglądam filmów z bohaterkami w roli głównej bo mnie nudzą, być może przez to, że trudniej mi się utożsamić z bohaterką niż z bohaterem. Cóż, może dziecinne ale skoro oglądam bajeczkę Marvela. Drażni mnie wciskanie w każdym nowym filmie i serialu tych feministycznych ideologii, gdzie kobieta pod każdym względem musi górować nad facetem, ukazanym znowu jako nieporadny, słaby debil. Jakieś nachalne zaklinanie rzeczywistości? Nie wiem co kieruje całym tym przemysłem, chyba wk.. nie mnie. Nie mam czego oglądać, więc czytam książki i oglądam stare filmy, przynajmniej taki z tego pożytek.

sonoflight

Przecież ten film ma wszędzie gównianą ocenę, IMDb, rotten tomatoes.. o czym tu w ogóle dyskutować?

sonoflight

A nie chcesz przynajmniej oglądać ich umieśnione i lub chudy atrakcyjne ciała?

GalaQXus

Mam tak ładną, atrakcyjną żonę, którą nagą mogę oglądać codziennie, że nie fascynuje mnie podkręcane komputerowo ciało aktorek.

ocenił(a) film na 10
BruceD

rasistowski? Wiem, że slownika nie masz w ręku, jako ze to określenie nie pasuje do filmu (o zrozumienie nie podejrzewam), ale mocne określenie jak na kino rozrywkowe. Rozumiem, nie zrozumieć tarkovskiego, ale marvelsa? Grubsze zarzuty pod adresem twórców, to znaczy chude, ale glosno myslac film sie broni.

ciosina10

Nieco o rasizmie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasizm
Tak więc to ty chyba nie znasz definicji rasizmu. W komiksach Dar-Benn i książę Yan są białymi mężczyznami.
Co do tego, że film się broni. Z której strony? Bo na pewno nie z finansowej. Uwzględniając koszty marketingu itp. to film kosztował ok 400 mln $. Tutaj masz wyniki box office aż do dnia dzisiejszego:
https://www.boxofficemojo.com/release/rl247366145/

ocenił(a) film na 10
Karanthir666

osmieszasz sie tymi definicjami imo

ciosina10

swym spostrzeganiem o ośmieszanie sie przesadzasz

ocenił(a) film na 10
KuroganeYaiba

mowisz o niczym

ciosina10

e tam

ocenił(a) film na 10
KuroganeYaiba

tichaaa

ciosina10

jak znudził cie superbohaterki, klimat Marvela znajdz sobie inne filmy .

ocenił(a) film na 10
KuroganeYaiba

ticha. Nie lubię facetow w rajtuzach itp. w kinie, za malo tresci, za duzo formy. Ambitne kino lepsze.

ciosina10

podaj więc tytuł filmu tego ,Abimbitnego kina jakie nazywasz .

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 1
BruceD

Dałem jedną gwiazdkę za to, że film trwał 1,5h a nie 3h … a nie, czekaj tutaj nie ma oceny 0

ocenił(a) film na 3
BruceD

Nie było nic o złych facetach bo facetów w tym filmie nie ma a jak sa to raczej stanowią tło :D Taka pełnometrażowa Ashoka osadzona w świecie Marvela :D

ocenił(a) film na 1
Autoniacs_pl

Cytując klasyka: "Oni to wiedzą, Kocie". Te postacie, które w komiksach są białymi mężczyznami, zostali zamienieni na murzynkę i azjatę.

ocenił(a) film na 6
BruceD

moze dlatego ze to nie jest ziemia 616 tylko ziemia MCU, są roznice w orginach postaci, w fabulach konkretnych historii, niektore elementy są pominiete inne dodane. chcialbys calkiem na powaznie ogladac Thanoscopter?

ocenił(a) film na 1
Skinner87

Ale to jest Ziemia 616. Mowa o tym jest w najnowszym Dr. Strange.

ocenił(a) film na 6
BruceD

masz racje, ta informacja pojawia sie w filmach. jednak na poczatku MCU mialo numerek Earth-199999. teraz w jakiejs wydanej o MCU ksiazce jest mowione o niej jako o 616. tylko skoro komiksy ( w ktorych akcja przebiegla w duzej mierze inaczej pod wieloma wieloma względami, a teraz wiele wątków w MCU bedzie retconowanych (bo przyjdzie nagle F4 i mutanty) to jakim cudem te dwa universa maja miec ten sam nr? podobno ma sie to wyjasnić.

BruceD

Czy warto zobaczyć ten film?

ocenił(a) film na 1
AndrzejChyra4

Nie. MCU skończyło się na Endgame.

BruceD

Dziękuję za odpowiedź

AndrzejChyra4

jeśli chcesz obejrzeć zobacz na disney plus

KuroganeYaiba

Dziękuję za propozycje. Co to znaczy Endgame?

AndrzejChyra4

Endgame ozmacza Koniec Gry

BruceD

dla ciebie na Endgame skończyło sie MCU

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Jak nigdy się z tobą zgodzę. Dla mnie jak i większości fanów. Pozostała jedynie garstka pod patronatem Sashy Grey, którzy łykają wszystko.

BruceD

tych większości fanów których masz ,na myśli nie ma na fw więc nie liczą się . Pewnie nie wierz ale  Marvel ma w planach wypuścić Avengers 5 i Avengers 6 

ocenił(a) film na 1
KuroganeYaiba

Jak już trollujesz, to rób to z głową. I nie, nie wierzę.

BruceD

czemu ci sie myśli w głowie że ja troluje ? przeszukaj sam internet  informacji o Avengers 5 i, Avengers 6 a zrozumiesz ,klapa finansowa Marvels nic nie nauczyło Marvela że ludzie są MCU zmęczeni .

KuroganeYaiba

Dużo efektów w filmie?

AndrzejChyra4

zobacz na disney plus Marvels a zrozumiesz

KuroganeYaiba

Dzięki za odpowiedź

ocenił(a) film na 1
AndrzejChyra4

Weź się tego trolla nic nie pytaj. Jak chcesz coś wiedzieć to zajrzyj na kanał YT gościa o nicku Spalony Popcorn. Tam dosyć szczegółowo omówił ten "film".

BruceD

co tyczy sie ciebie to nie tkwij w myśleniu że ja jestem trolem . Kojarze cie z portalu Gram .pl  ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones