PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4924}

Martwa dziewczyna

Dead Girl
5,6 107
ocen
5,6 10 1 107

Martwa dziewczyna
powrót do forum filmu Martwa dziewczyna

Film mnie urzekł.

ocenił(a) film na 9

Jest to mądrze nakręcony, psychologiczny film. Na pewno nie żadna komedia, opisywanie go tak to jedna wielka pomyłka. Jeśli ktoś oczekuje tu śmiechu i lekkiej rozrywki to się rozczaruje i pewnie jeszcze uzna film za gniot. A gniotem on nie jest tylko oryginalnym i pięknym zobrazowaniem wariactwa i uczuć. Chętnie poleciłabym go każdemu miłośnikowi dobrych filmów, gdyby tylko był on dostępny na sieci, w sklepach lub w telewizji. Niestety mam wrażenie że jestem jedyną osobą na świecie która doceniła ową produkcję, co ciągle jest dla mnie zagadką nie do zrozumienia.

ocenił(a) film na 9
abiku

Masz o sobie wysokie mniemanie, nie powiem.. Ja ten film znam jeszcze od lat 90' kiedy to, przynajmniej w niektórych kręgach, był kultowy. Ale czy to pierwszy taki przypadek gdy klasyka przez dzisiejszą młodzież jest zapominana? I to zwłaszcza na portalu, w którym przykładowo najważniejsze obrazy Lucio Fulci'ego nie przekraczają 50 głosów? Co i tak jest wynikiem lepszym, niż "Martwej dziewczyny".. Której to liczba głosów daje mi jednak pewną satysfakcję, gdyż polecam i zachwalam ten film kiedy tylko mogę, od samego początku mojej obecności na filmwebie:
http://www.filmweb.pl/forum/TELEWIZJA+I+SERIALE/„Martwa+dziewczyna”,1003469
to mój temat sprzed prawie 3,5 lat temu, nie wiem czy "Martwa dziewczyna" choć 10 głosów wtedy miała.. Tak więc nie bój się, nie jesteś jedyny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones