PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839995}

Mank

6,3 14 394
oceny
6,3 10 1 14394
5,9 37
ocen krytyków
Mank
powrót do forum filmu Mank

Nie rozumiem negatywnych opinii, a ocenianie tego filmu na 3 to poprostu barbarzyństwo, a może dokładniej czysty analfabetyzm filmowy. Świetna gra aktorska, ciekawa obsada, dialogi mistrzowskie. Gra światłem jak u starych mistrzów i mógłbym tak w nieskończoność. Polecam wszystkim, co lubią dobre kino, a Gary Oldman po prostu perfekt. Czuć i widać obsesje Davida Finchera na punkcie detali. Warto obejżeć i pomyśleć. Daje 9

ocenił(a) film na 6
fr21

wolimy kolorowe kino, zamiast smetnych czarnobialych historii o przeszlosci, ktora nie ma nic do zaoferowania poza papierosami i alkoholem

fr21

Może po prostu nie każdy się zachwyca, kiedy się rzuca na ekran sztampę "jak u starych mistrzów". Te dialogi to istny onanizm. Uważam się za człowieka oczytanego, więc wiem kto to Ahab i czym jest jądro ciemności, ale z tych dialogów nie czerpałem żadnej przyjemności, tylko miałem wrażenie, że ktoś się przede mną popisuje.
Tylko Oldman sprawił, że dotrwałem do końca.

ocenił(a) film na 10
fr21

zgadzam sie. swietny film!

fr21

a czego tu nie rozumieć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones