PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689561}
5,9 5 833
oceny
5,9 10 1 5833
4,9 15
ocen krytyków
Manglehorn
powrót do forum filmu Manglehorn

Na wstępie oświadczę, że nie miałem wobec tego filmu wielkich oczekiwań.
Śmiem nawet powiedzieć, że trafiłem na niego przypadkiem. Z małą pomocą znajomego i kasy kina.
I gdyby złości jakiej przyszło mi doświadczyć z powodu pomylenia sali było mało, to Pan Manglehorn wcale mi nie pomógł.
A na początku nawet na niego liczyłem !

Film opowiada o miłosnej rozterce głównego bohatera.
Sposób w jaki opisuje on swoje uczucia można jednak porównać do wyznań kochasia ze szkoły podstawowej który oglądnął kilka popołudniowych seriali, a teraz powtarza to co udało mu się zapamiętać, myśląc o swojej nieszczęśliwej miłości. O przysłowiowym, młodzieńczym ``koszu``.

I tak też ciągnie się ta historia, ciągnie i ciągnie.
Przepełniona wzdychaniem naszego bohatera z off`u, i mało efektownie nakładającymi się na siebie ujęciami przeplata w sobie problemy z synem i otwierania popsutych zamków.
Można też dowiedzieć się jak dużo kosztuje tygodniowy pobyt kota u weterynarza, oraz jak zbudowany jest koci brzuch.

I chyba w ogóle to ten film powinien mieć jakiś bardziej koci tytuł.

bubahuba

co tu dużo mówić - NIE WARTO. Ten film to dno- szczegónie Pacino

bubahuba

co tu dużo mówić - WARTO. Ten film to perełka - szczegónie Pacino

ocenił(a) film na 9
bubahuba

Mało efektowne ujęcia, bo i sam film przedstawia Rzeczywistość, a nie "rzeczywistość według amerykańskich reżyserów".

Ciekawe jak wg autora tematu wygląda przedstawianie uczuć inne niż to co postrzega jako "wyznania kochasia ze szkoły podstawowej który oglądnął kilka popołudniowych seriali".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones