PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803331}

Mandy

6,0 15 077
ocen
6,0 10 1 15077
6,6 27
ocen krytyków
Mandy
powrót do forum filmu Mandy

bez szału

ocenił(a) film na 5

Poczytałem forum i widzę ze sporo ludzi się tym zachwyca. Być może mieli takie stany tripowo dopalaczowe i dlatego film jest bliski sercu. Sam film to jeden wielki trip albo dopalaczowy amok, podkręcony psychodeliczną muzyką oraz jaskrawo czerwonym światłem. Pozostaje sprawa realności tego filmu i scen które tam się dzieją - podobno po dopalaczach ma się nadludzką siłe, wytrzymałość i różne odpały więc nie polemizuje. 5/10

ocenił(a) film na 6
magik30

A propos realizmu i innych tego typu pierdół-ludzkie ciało by zamienić się w krótkim czasie w pył potrzebuje temperatury ok. 1200 stopni i jednej godziny. Spaleniu nie ulega czaszka nawet w piecu krematoryjnym.

SPOILER

Nie ma szans by osiągnąć taki efekt oblewając człowieka benzyną, nawet w jutowym worku. Rozumiem trip i założenia Cosmatosa, ale mogli jakoś bardziej się postarać. I również nie bardzo łapię tą "fazę".

ocenił(a) film na 8
kozzy82

O ile czasami lubię sobie pomarudzić odnośnie realizmu w filmach, o tyle zanurzając się w konwencji "Mandy" nawet przez chwile nie przyszło mi to do głowy.

ocenił(a) film na 6
hubo84

Powinno być brutalnie i szczerze. W końcu linia fabularna opierała się na tym głównym wątku. Dobra, wybaczam pierdoły, nie chce mi się rozprawiać więcej o słabych filmach. Co miałam rzec, to rzekłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones