PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803331}

Mandy

6,0 15 127
ocen
6,0 10 1 15127
6,5 28
ocen krytyków
Mandy
powrót do forum filmu Mandy

dno i wodorosty, brak czegokolwiek w tym filmie, aktorstwo- dno. Oglądasz na własną odpowiedzialność

ocenił(a) film na 1
Marek84

Zgadzam sie.. niektorzy doszukuja sie nie wiadomo czego w tym filmie :D ha ha!

ocenił(a) film na 3
Marek84

Pretensjonalne gowno.

ocenił(a) film na 9
Marek84

https://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8c

użytkownik usunięty
Marek84

Zgadzam się, kompletne dno. Dla takich filmów powinna być dodatkowa ocena zero. Ludzie którzy porównują to coś do Kubricka czy Lyncha, walnijcie się solidnie w *eb. U Lyncha czy Kubricka mamy jakąś tajemnicę, transcendencję. W Mandy nie ma nic głębi ani milimetra. Już po kwadransie można przewidzieć fabułę, Cage będzie się mścił i wszystkie te kolorowe obrazy służą jednemu, pokazać jak Cage robi krwawą siekę na oprawcach swojej kobiety. Nie ma tu nic nad czym można by się było zastanowić, coś co można uznać za obcowanie z jakąś tajemnicą. Na dodatek te natrętne wkręty z retro muzyką i zdjęciami stylizowanymi na lata 80-e. To bardziej wygląda mi na jakąś retro parodię żerującą na sentymentach jak Kung Fury niż poważny awangardowy film współczesny. A Cage to taka wisienka na torcie tego kiczu jak inny symbol kiczu i wygasła gwiazda David Hasselhoff.

użytkownik usunięty
Marek84

Nie wiedziałem, że można oglądać na cudzą odpowiedzialność. Ale się dowiedziałem i obejrzałem na twoją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones