PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734556}

Mandarynka

Tangerine
6,7 8 208
ocen
6,7 10 1 8208
7,1 31
ocen krytyków
Mandarynka
powrót do forum filmu Mandarynka

Wielu komentujących zwraca uwagę na zły warsztat aktorski, tymczasem to było to, co przyciągnęło mnie do tego filmu po obejrzeniu jego zwiastunu. W moim odczuciu postacie takie właśnie miały być - z jednej strony przerysowane, z drugiej nieco drewniane. To aktorzy zrobili tu całą robotę.

ocenił(a) film na 5
Fatal1ty

Zgadzam sie, o ile film umiarkowanie mi sie podobał, to uważam, ze postacie wyszły naprawde wiarygodnie.

ocenił(a) film na 7
Fatal1ty

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że aktorzy zrobili całą robotę.
Raczej dopełnili koncepcję artystyczną.
Role transseksualistów są bardzo, bardzo wyraziste, ale reszta już nie do końca, Ormianie jakoś mnie nie przekonali.

ocenił(a) film na 5
Fatal1ty

A mnie się ten film nie podobał, z trudem dotrwałem do końca. Obejrzałem ze względu na okoliczności powstania filmu. Poza tym oglądałem inny film tego reżysera, mianowicie Project Florida i bardzo mi się podobał. Od razu "rzuca się w oczy" prymitywny język bohaterów. Historia jest słaba, reżyser może chciał pokazać życie uliczne w Los Angeles ale nie miał za bardzo pomysłu na fabułę. Poza tym widać że został nakręcony smartfonem więc nie rozumiem skąd zachwyty nad tym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones