PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790375}
6,8 67 126
ocen
6,8 10 1 67126
5,5 18
ocen krytyków
Mamma Mia Here We Go Again
powrót do forum filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Obejrzałem

ocenił(a) film na 10

Bardzo fajna druga część! Świetne piosenki, zaśpiewane i zaaranżowane znacznie lepiej niż w części pierwszej. Z większym czadem. Retrospekcja - mistrzowska, naśladowanie starych przez młodych - profeska. Jedynie obecność Cher trochę na siłę, ale umówmy się - to kino pop. Sumując, jako film wakacyjny jest to numer jeden ever. A jak ktoś szuka głębi, to niech obejrzy Wielki Błękit.

ocenił(a) film na 7
Jeffrsn

A co z postacią Donny ile jest Meryl w filmie?

ocenił(a) film na 10
Dark_Cat

Niewiele, za to wielki finał w kościółku zaśpiewała tak, że ukradła wszystkim glorię. :)
Młoda Donna naprawdę daje radę, fajnie naśladuje Meryl. Nie lękaj się, jest dobrze!

ocenił(a) film na 7
Jeffrsn

Ale ie uśmiercili jej jak to piszą niektórzy?

ocenił(a) film na 10
Dark_Cat

Nie da się ukryć. Wprost nie jest to wyjaśnione, ale finałowa piosenka nie zostawia złudzeń. Za to na płycie CD jest dodatkowa piosenka z Meryl, to tak na osłodę. :)

Jeffrsn

No to chyba oglądaliśmy inne filmy. Śmierć Donny została ogłoszona już w pierwszych minutach filmu, a potem kilkukrotnie do tego tematu wracano.

ocenił(a) film na 10
Raven_86

Dla mnie stwierdzenie 'She's gone' jest równie czytelne co niezobowiązujące, bo w dzisjejszej kinematografii nie takich wskrzeszano/wyciągano z kapelusza. 'She died' chyba nie padło nigdzie. Ja 100-procentowej pewności nabrałem dopiero po finałowej piosence, a do tej pory łudziłem się jakimś twistem.

Jeffrsn

Nie pamiętam już który, albo Sky albo Sam powiedział do Sophie, że jej matka nie żyje od roku. To chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości

ocenił(a) film na 10
Raven_86

Chyba było coś takiego, fakt. A skoro tak walczysz, to pewnie na pewno tak było. Zatem oficjalnie wygrałeś/aś. Meryl nie żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones