PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790375}
6,8 66 948
ocen
6,8 10 1 66948
5,5 17
ocen krytyków
Mamma Mia Here We Go Again
powrót do forum filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Niestety druga część okazała się znacznie gorsza i tak jak wielokrotnie oglądałam pierwszą do tej nie będę często wracać .W pierwszej części we wspomnieniach i na zdjęciach chłopaki Donny są hipisami z długimi włosami a w drugiej nagle wygląd ich uległ radykalnej zmianie ?
Scena w kościele bardzo wzruszająca i wreszcie pojawiła się Meryl Streep - której bardzo brakowało. Uśmiercenie Donny to kiepski pomysł .

ocenił(a) film na 7
Violla

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 5
Violla

MAGIC FGHRR

ocenił(a) film na 6
Violla

Scenka w kościele wydaje się zrobiona na siłę, żeby tylko upchnąć tam Meryl. Najwyraźniej za późno zgodziła się na wystąpienie w filmie i dlatego tak wyszło. Liczba niezgodności z "jedynką" jest trochę za duża. Chyba scenarzyści, reżyser albo producenci chcieli polecieć po najmniejszej linii oporu. Nie zmienia to jednak tego, że z pewnością obejrzę go jeszcze wiele razy, bo piosenki i ich wykonania robią swoje.

raul___549

Mówi się- po linii najmniejszego oporu.

ocenił(a) film na 6
Lidia_7

Masz rację. Nie wiem o czym myślałem, gdy to pisałem.

ocenił(a) film na 4
Violla

Byli hippisi zadekowali się w unii europejskiej (specjalnie z małej litery!), piszą "prace" na temat globalnego ocieplenia, część wyznaje LGTB i feminizm itd. itp. Wolność na gębie była fajna, dopóki starzy dawali kasę. Hippisi zawsze byli ideolo, a to ekoterroryści, a to specjaliści od trawki i innych polepszaczy, a o pacyfizm (niech inny łba nadstawiają), a to wegetarianizm, bo kochają zwierzęta bardziej od ludzi. Takie szumowiny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones