PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679992}

Mama Tina

Noble
6,5 1 164
oceny
6,5 10 1 1164
Mama Tina
powrót do forum filmu Mama Tina

Bardziej podobała mi się główna bohaterka jako dziecko i nastolatka. Szkoda, że film nie został wydłużony i nie było więcej scen w tym okresie rozwoju.

A tak od momentu wyjazdu Christiny do Londynu historia się urywa aż do podróży do Wietnamu i nie wiemy co się dalej działo. Mam w związku z tym parę pytań, bo nie znalazłem na nie odpowiedzi w filmie:

- Jak potoczyło się życie bohaterki po wyjeździe z dziećmi do Londynu? Czy wróciła do męża? Czym się wtedy zajmowała?
- Czy kiedykolwiek próbowała skontaktować się z 5-orgiem rodzeństwa, z którym rozdzielono ją w dzieciństwie?
- A co z Ojcem? Czy mu wybaczyła? W końcu oszukał ją w tej knajpie. Zabrał pieniądze, a ona nazwała jego imieniem pierwsze dziecko. Ojciec mówił coś o kupnie mieszkania ale pewnie blefował.

Ogólnie rzecz biorąc film jest ciekawy, jednakże niedopracowany. Nie jest to na pewno szczegółowa klasyczna biografia. Czegoś mi w nim brakowało. Jest wiele niedopowiedzeń, czego nie lubię w filmach.

ocenił(a) film na 7
mat_queen

Przeczytałam artykuł o p.Christinie. W prawdziwym życiu uciekła po porodzie i odebraniu jej Thomasa do Birmingham, ponieważ tam było jej rodzeństwo, z którym nawiązała kontakt.
Rozwiodła się z pierwszym mężem, potem poślubiła wykładowcę Simona Noble. Christina cierpiała wtedy na depresję i para nie była w stanie długo ze sobą wytrzymać. Zdecydowali się na separację i w 1989 roku kobieta wyjechała do Wietnamu z jedną walizką i kilkunastoma funtami w portfelu. Pierwszego syna nigdy nie odnalazła. Takie informacje na temat jej życia wyczytałam, po tym jak również czułam niedosyt w informacjach na jej temat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones