PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462010}

Magiczna kula

Snowglobe
6,0 1 225
ocen
6,0 10 1 1225
Magiczna kula
powrót do forum filmu Magiczna kula

Słodka opowieść o młodej, samotnej kobiecie poszukującej i dążącej do zorganizowania idealnych świąt. Nie ma tu żadnej wartkiej akcji ani dobrego humoru, nie ma też bohaterów, których możemy pokochać czy znienawidzieć. BożoNarodzeniowy film w lipcu. Przez to nie mogłam poczuć odpowiedniej atmosfery, która jest jedynym plusem tej produkcji.Główna bohaterka jest rozpieszczoną choleryczką, która nie rozumiem, że w święta rodzina nie chce rozmawiać z nią na iście świąteczne tematy. Do 3/4 filmu miałam ochotę krzyknąć w telewizor: "ROZWALCIE JEJ DO CHUJA TE TALERZE"!Film nie wnoszący nic.Maisteczko w kuli mogło być bardziej kolorowe i czarujące. Mieszkańcy dość przerażający z tymi przyklejonymi uśmiechami i ciągłym "wesołych świąt" na ustach . 3/10

ocenił(a) film na 5
helvetti

Ogladnie filmu swaiatecznego w lipcu jest dziwne i moze fajne co do filmu fakt filmnie nie ma akcji nie ma zla czy zlego czarownika co nie lubi swiąt film cukierkowy bajkowy moze taki powinien byc ogladalo nawet dobrze dałbym 5/10

ocenił(a) film na 8
helvetti

Przyjemnie mi sie ogladało ten film.Przypomniało mi o tym że ida święta bożego narodzenia .uwielbiam takie klimaty świąteczne ;)

Jewel_B

Obejrzałem film tylko ze względu na Christinę Milian. No i pewnie jeszcze z raz sobie obejrzę.

ocenił(a) film na 5
helvetti

Mi się podobało. Iście świąteczna ekranizacja z nutką magii... niezła kreacja Christiny.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones