PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655364}
5,3 11 200
ocen
5,3 10 1 11200
5,7 3
oceny krytyków
Maggie
powrót do forum filmu Maggie

polecam
i powtarzam - to nie jest kino akcji, ani nie horror !
(chyba, że za horror uznamy to jak ojciec przeżywa powolną i nieuniknioną śmierc swojego dziecka)

ocenił(a) film na 4
kocurxtr

To jest horror, bo ludzie nie zamieniają się w zombie w rzeczywistości :) Tylko i wyłącznie z tego względu film jest wg gatunku horrorem. Natomiast tragedia ojca czyni z tego filmu dramat. Mamy tu więc do czynienia z dramatem i horrorem w jednym

ocenił(a) film na 5
multiszperaczka

Film taki sobie, ale Arnie ma potencjał, trochę jeszcze drewniany, ale wyrobi się do, mam nadzieję, poważnych ról.
Widziałbym go w czymś na kształt "Lśnienia" albo "Obietnicy", wiem, wiem, Nicholsona nikt nie pobije ani nie podrobi, ale Arnie mógłby stworzyć coś poważnego, jakiś thriller lub prawdziwy dramat obyczajowy. A nie kolejne zombie, choć z ciekawego punktu widzenia.

ocenił(a) film na 8
kocurxtr

Film bardzo mi przypadł do gustu, jestem właśnie po lekturze Bastionu Kinga i właśnie tak sobie wyobrażam koniec, koniec świata...

ocenił(a) film na 7
kocurxtr

Dopiero teraz, czytając komentarze, zdałam sobie sprawę z tego, że ojca grał Arnold. Kompletnie nie do poznania, nawet gra jak nie on!

ocenił(a) film na 8
MisatoChan

Jak można Arniego nie poznać...

kocurxtr

co za wredna menda z autora tego komentarza !!! jak mozna je**ąć spojler, żenada i frajerstwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones